Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    11076,96
  • USDTRY

    33,0458
  • EURTRY

    36,0380
  • EURUSD

    1,0906
  • AU ONS

    2408,47

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ( THYAO Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 12.07.2024 17:40:39
308,50TL Güncel Fiyatı
% -0,48 Günlük Değişim
% 0,16 Haftalık Değişim
% -0,08 Aylık Değişim
% 34,95 Yıllık Değişim
% 522,73 TL 2 Yıllık Değişim

THYAO Hisse Grafiği

Thyao (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Thyao En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (12.07.2024)308,25 310,50
Haftalık 304,75 311,75
Aylık (Son 30 gün) 293,00 317,50
Yıllık (Son 12 ay) 203,00 332,00

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
308,50 TL
Açılış Fiyatı
310,50 TL
AO Fiyatı
309,11 TL
Taban Fiyatı
279,00 TL
Tavan Fiyatı
341,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
8.024.768.539,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
26.001.104 adet
Halka Açıklık Oranı
50,44%
Veri Tarihi :
11.07.2024 18:19:01
Sermaye
1.380.000.000,00 TL
Özsermaye
515.404.000.000,00 TL
Piyasa Değeri
427.800.000.000,00 TL
Hisse Adedi
696.179.257,44 adet
F/K
2,55
PD/DD
0.83
NK/Sermaye
5,01
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
6.917.999.872,00 TL

Şirket Künyesi

Thyao Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı
Adres: Yeşilköy Mahallesi, Havaalanı Cad. No:3/1 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Telefon: 0 212 463 63 63
Faks: 0 212 465 21 21

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
Türk Hava Yolları Teknik %100.00960,850,000 TL
THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş.%100.0020,000,000 TL
THY Uçuş Eğitim ve Havalimanı İşletme A.Ş.%100.00298,433,750 TL
AJet Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi%100.00721,751,000 TL
THY Uluslararası Yatırım ve Taşımacılık A.Ş.%100.0026,000,000 TL
THY Hava Kargo Taşımacılığı Anonim Şirketi%100.0095,000,000 TL
THY Destek Hizmetleri A.Ş.%100.005,000,000 TL
Türk Hava Yolları Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.%100.00110,000,000 TL
TCI Kabin İçi Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.%80.09137,969,441 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Thyao Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
THYAO26.06.20131,150,0015,000,00
THYAO30.05.20131,020,000,0014,44
THYAO11.07.20111,200,0020,000,00
THYAO04.06.20101,140,0014,290,00
THYAO25.06.20095,000,00400,000,00
THYAO21.05.20091,070,000,0056,69
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
12.07.2024THYAO310,50310,50308,25308,5018.801.148309,11-0,48
11.07.2024THYAO307,25310,00307,00310,0026.001.100308,63%1.72
10.07.2024THYAO311,00311,25304,75304,7530.531.140307,99%-1.93
09.07.2024THYAO306,75311,75306,25310,7537.325.340309,60%1.55
08.07.2024THYAO308,50309,75305,25306,0023.101.730307,91%-0.65
07.07.2024THYAO311,00313,25307,25308,0029.827.422310,40%0
06.07.2024THYAO311,00313,25307,25308,0029.827.422310,40%0
05.07.2024THYAO311,00313,25307,25308,0029.827.420310,40%-0.97
04.07.2024THYAO304,50311,50303,50311,0033.671.380307,33%2.56
03.07.2024THYAO299,00303,50297,75303,2530.092.890301,08%1.85
02.07.2024THYAO295,75298,00293,25297,7524.290.890295,74%0.68
01.07.2024THYAO310,00310,50293,00295,7545.407.890299,91%-4.21
30.06.2024THYAO307,75310,75306,50308,7538.137.283308,93%0
29.06.2024THYAO307,75310,75306,50308,7538.137.283308,93%0
28.06.2024THYAO307,75310,75306,50308,7538.137.280308,93%0.98
27.06.2024THYAO302,50307,50302,50305,7523.234.870304,91%1.58
26.06.2024THYAO305,75306,50301,00301,0022.618.330303,87%-1.55
25.06.2024THYAO310,50311,00305,50305,7527.306.030307,52%-1.45
24.06.2024THYAO317,25317,50309,00310,2530.082.940312,59%-1.82
23.06.2024THYAO316,00316,75313,75316,0030.476.761315,28%0
22.06.2024THYAO316,00316,75313,75316,0030.476.761315,28%0
21.06.2024THYAO316,00316,75313,75316,0030.476.760315,28%0
20.06.2024THYAO315,25316,25310,00316,0039.255.360313,04%1.36
19.06.2024THYAO313,25315,00309,75311,7529.420.180312,39%0
18.06.2024THYAO313,25315,00309,75311,7529.420.180312,39%0
17.06.2024THYAO313,25315,00309,75311,7529.420.180312,39%0
16.06.2024THYAO313,25315,00309,75311,7529.420.180312,39%0
15.06.2024THYAO313,25315,00309,75311,7529.420.180312,39%0
14.06.2024THYAO313,25315,00309,75311,7529.420.180312,39%0.73
13.06.2024THYAO309,50311,75307,50309,5024.134.210309,57%1.48
12.06.2024THYAO302,25307,25301,00305,0036.966.570304,26%0.83
11.06.2024THYAO300,50307,00298,50302,5036.835.920302,97%0.92
10.06.2024THYAO300,25302,50299,00299,7519.319.110300,78%-0.91
09.06.2024THYAO307,50307,50301,00302,5020.682.374303,34%0
08.06.2024THYAO307,50307,50301,00302,5020.682.374303,34%0
07.06.2024THYAO307,50307,50301,00302,5020.682.370303,34%-0.98
06.06.2024THYAO312,75314,00304,25305,5027.854.770309,78%-2.16
05.06.2024THYAO306,25313,00302,75312,2543.218.700307,56%2.04
04.06.2024THYAO312,50314,00305,25306,0033.440.270310,17%-1.92
03.06.2024THYAO305,25312,00304,00312,0046.466.020308,71%3.06
31.05.2024THYAO307,75313,25299,25302,7550.174.550305,76%-1.06
30.05.2024THYAO307,50309,50304,50306,0026.493.680307,18%0
29.05.2024THYAO312,50315,75306,00306,0031.728.780311,27%-1.92
28.05.2024THYAO315,25316,25311,00312,0020.717.840313,15%-0.95
27.05.2024THYAO319,50319,75313,00315,0023.215.680316,66%-1.02
24.05.2024THYAO318,25320,50315,75318,2522.962.140318,28%0.24
23.05.2024THYAO319,00326,25317,00317,5050.020.450321,35%-1.24
22.05.2024THYAO324,50326,75319,00321,5027.609.960322,92%-0.31
21.05.2024THYAO324,50330,00321,50322,5048.484.510326,23%-0.31
20.05.2024THYAO322,00327,75321,25323,5031.020.800324,66%0
17.05.2024THYAO310,25323,75310,00323,5046.769.340317,52%5.38
16.05.2024THYAO307,50309,25303,50307,0044.314.180306,01%0.49
15.05.2024THYAO310,25312,00305,00305,5029.942.230309,15%-1.53
14.05.2024THYAO314,75316,00309,75310,2534.705.160313,69%-1.27
13.05.2024THYAO318,25321,25313,00314,2529.664.380317,83%-1.18
10.05.2024THYAO325,50326,00318,00318,0033.832.130323,38%-2.23
09.05.2024THYAO327,75328,75323,50325,2521.343.900325,40%-0.76
08.05.2024THYAO330,75330,75327,75327,7521.381.760329,35%-0.68
07.05.2024THYAO326,50330,75325,00330,0039.049.370328,36%1.23
06.05.2024THYAO324,50327,25323,25326,0025.902.820325,37%0.31
03.05.2024THYAO326,00328,00322,25325,0028.796.190325,20%-0.08
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?