Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5499
  • EURTRY

    35,0599
  • EURUSD

    1,0737
  • AU ONS

    2344,19

Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ( ASELS Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:31
59,35TL Güncel Fiyatı
% -1,33 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% 1,19 Aylık Değişim
% 31,95 Yıllık Değişim
% 414,25 TL 2 Yıllık Değişim

ASELS Hisse Grafiği

Asels (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Asels En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (20.06.2024)58,80 61,15
Haftalık 58,80 61,15
Aylık (Son 30 gün) 56,60 62,60
Yıllık (Son 12 ay) 24,11 67,30

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
59,35 TL
Açılış Fiyatı
60,50 TL
AO Fiyatı
60,10 TL
Taban Fiyatı
53,45 TL
Tavan Fiyatı
65,25 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
2.107.923.414,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
35.075.769 adet
Halka Açıklık Oranı
25,78%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:31
Sermaye
4.560.000.000,00 TL
Özsermaye
101.822.559.000,00 TL
Piyasa Değeri
270.636.000.000,00 TL
Hisse Adedi
1.176.012.483,74 adet
F/K
25,10
PD/DD
2.66
NK/Sermaye
0,31
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
1.403.760.872,00 TL

Şirket Künyesi

Asels Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İstiklal Marşı Caddesi No:16 Yenimahalle/Ankara 06200
Telefon: 0 312 592 60 00
Faks: 0 312 354 13 02

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
İSTANBUL FİNANS VE TEKNOL%44.4420,000,000 TL
TR EĞİTİM VE TEKNOLOJİ A.Ş.%35.006,860,000 TL
ADIYAMAN KABLO VE KONNEKTÖR A.Ş.%15.0072,750,000 TL
ROKETSAN ROKET SANAYİİ VE TİCARET A.Ş%14.90149,838,564 TL
TEKNOHAB TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ YÖNETİM A.Ş.%13.046,000,000 TL
ASPİLSAN ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.%1.0011,098,740 TL
IGG ASELSAN INTEGRATED SYSTEMS LLC%49.009,800,000 AED
KAZAKHSTAN ASELSAN ENGINEERING LLP%49.003,464,300,000 KZT
ASELSAN MIDDLE EAST PSC LTD.%49.001,225,000 JOD
DASAL HAVACILIK TEKNOLOJİLERİ A.Ş.%49.00110,740,000 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Asels Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
ASELS22.11.20231,000,000,008,77
ASELS25.08.20232,000,00100,000,00
ASELS16.11.20221,000,000,0020,18
ASELS19.11.20211,010,000,0017,54
ASELS18.12.20201,000,000,004,90
ASELS16.10.20201,000,000,004,90
ASELS05.08.20202,000,00100,000,00
ASELS17.07.20201,000,000,009,80
ASELS18.12.20191,000,000,005,09
ASELS18.09.20191,000,000,005,09
ASELS19.06.20191,000,000,005,09
ASELS13.12.20181,000,000,002,47
ASELS13.09.20181,000,000,002,47
ASELS19.06.20181,000,000,002,47
ASELS14.12.20171,000,000,002,52
ASELS14.09.20171,000,000,002,52
ASELS08.06.20171,000,000,002,52
ASELS01.12.20161,000,000,001,40
ASELS26.09.20161,000,000,001,40
ASELS10.06.20161,000,000,001,40
ASELS25.05.20162,000,00100,000,00
ASELS29.05.20151,010,000,0013,00
ASELS30.05.20141,010,000,005,00
ASELS31.05.20131,010,000,0015,70
ASELS06.08.20122,130,00112,560,00
ASELS31.05.20121,020,000,0019,75
ASELS30.05.20111,020,000,0013,90
ASELS07.06.20102,000,00100,000,00
ASELS31.05.20101,040,000,0049,00
ASELS29.05.20091,010,000,005,00
ASELS26.06.20084,000,00300,000,00
ASELS30.05.20081,040,000,0095,00
ASELS31.05.20071,030,000,0080,00
ASELS31.05.20061,030,000,0090,00
ASELS30.05.20051,040,000,0070,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
20.06.2024ASELS60,5061,1558,8059,3535.075.76960,10%0
19.06.2024ASELS60,5061,1558,8059,3535.075.76960,10%0
18.06.2024ASELS60,5061,1558,8059,3535.075.76960,10%0
17.06.2024ASELS60,5061,1558,8059,3535.075.76960,10%0
16.06.2024ASELS60,5061,1558,8059,3535.075.76960,10%0
15.06.2024ASELS60,5061,1558,8059,3535.075.76960,10%0
14.06.2024ASELS60,5061,1558,8059,3535.075.77060,10%-1.33
13.06.2024ASELS58,6060,5058,3060,1538.365.45059,55%4.43
12.06.2024ASELS57,0058,4556,8557,6033.627.84057,59%1.05
11.06.2024ASELS58,1058,5056,6057,0041.799.83057,64%-2.23
10.06.2024ASELS60,6560,7558,1058,3021.200.13059,34%-3.88
09.06.2024ASELS61,0061,7060,1560,6533.499.43660,80%0
08.06.2024ASELS61,0061,7060,1560,6533.499.43660,80%0
07.06.2024ASELS61,0061,7060,1560,6533.499.44060,80%0.33
06.06.2024ASELS59,3561,4059,1560,4545.916.73060,47%2.46
05.06.2024ASELS59,5059,8558,5059,0044.861.36059,16%-0.34
04.06.2024ASELS60,4060,7559,2059,2031.677.41059,93%-1.99
03.06.2024ASELS58,9560,6058,3560,4034.921.06059,55%2.98
31.05.2024ASELS60,3060,9058,3558,6547.345.78059,73%-2.41
30.05.2024ASELS58,7060,2558,7060,1053.570.11059,67%4.43
29.05.2024ASELS60,0060,5057,4057,5529.777.25058,85%-3.44
28.05.2024ASELS60,1560,2559,4559,6021.384.09059,82%-0.75
27.05.2024ASELS59,5060,5059,2060,0532.310.42059,93%1.35
24.05.2024ASELS60,5060,9059,1559,2527.191.68060,07%-2.07
23.05.2024ASELS61,5562,6060,5060,5048.867.67061,87%-1.63
22.05.2024ASELS61,6062,0060,9561,5032.854.07061,51%0.16
21.05.2024ASELS62,4063,5061,3061,4073.861.88062,56%-1.29
20.05.2024ASELS61,9563,4061,9062,2048.112.33062,60%1.22
17.05.2024ASELS61,0061,9560,9561,4545.859.07061,43%1.24
16.05.2024ASELS60,1061,2059,9560,7035.385.72060,49%1.25
15.05.2024ASELS61,0061,4559,5559,9528.428.83060,42%-1.48
14.05.2024ASELS62,1562,8560,8060,8545.554.12061,48%-2.48
13.05.2024ASELS63,4063,9062,3062,4037.212.46063,08%-1.58
10.05.2024ASELS63,4064,5563,2063,4044.107.14063,93%0
09.05.2024ASELS62,4064,0062,4063,4054.756.13063,21%1.6
08.05.2024ASELS62,5062,8561,6562,4040.599.23062,41%0.16
07.05.2024ASELS62,4563,0561,0562,3047.045.76062,01%-0.16
06.05.2024ASELS62,3063,0561,8562,4038.288.78062,55%0.32
03.05.2024ASELS62,2063,2061,5062,2048.311.29062,34%0.16
02.05.2024ASELS61,0062,3560,9062,1050.934.42061,76%2.22
30.04.2024ASELS61,5562,0060,4560,7550.125.62061,18%-2.1
29.04.2024ASELS59,5062,2558,6562,0567.954.50060,70%4.99
26.04.2024ASELS57,5559,8557,4059,1058.760.76058,94%2.87
25.04.2024ASELS58,5058,9057,1557,4537.597.18058,24%-1.46
24.04.2024ASELS58,1558,6057,3558,3038.922.46058,04%0.87
22.04.2024ASELS59,2559,6057,8057,8042.585.10058,91%-1.53
19.04.2024ASELS57,9558,9057,1058,7038.894.19058,26%1.82
18.04.2024ASELS57,7558,5556,9057,6529.092.25057,81%-0.09
17.04.2024ASELS58,7059,3557,2557,7031.102.48058,51%-1.45
16.04.2024ASELS57,8559,2057,5558,5538.372.65058,60%0.78
15.04.2024ASELS59,4560,0558,1058,1064.499.80059,33%-0.68
09.04.2024ASELS59,1059,1058,4558,5010.142.07058,75%-0.51
08.04.2024ASELS58,6559,2558,1558,8042.430.06058,71%0.6
05.04.2024ASELS54,1058,5554,1058,4551.084.44056,53%8.54
04.04.2024ASELS52,8054,7552,4053,8535.320.94053,50%2.67
03.04.2024ASELS52,2053,3051,5552,4527.609.87052,53%0
02.04.2024ASELS55,0056,0051,8052,4540.110.43054,11%-4.46
01.04.2024ASELS55,6055,8554,2054,9036.518.26055,04%-2.14
29.03.2024ASELS55,8056,8055,5056,1036.930.44056,08%1.17
28.03.2024ASELS55,7056,9555,2555,4544.828.79056,26%-0.45
27.03.2024ASELS54,0056,4552,1055,7070.104.56054,56%5.09
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?