To use our website, you must enable JavaScript.

E-Branch Open An Account
AGROT Share

Agrotech Yüksek Teknoloji Ve Yatırım A.Ş.
(AGROT) Stock Analysis

Start Date :
―
End Date :
Adjusted Prices
DateClose ₺Highest ₺Lowest ₺Open ₺Vloume LotWeg. Av. ₺
12.10.20261,3501,4001,3301,37031.129.9481,363
09.10.20261,3701,4001,3301,33026.316.0461,374
08.10.20261,3301,3501,3101,34017.604.5991,324
07.10.20261,3301,3901,3301,39011.048.8751,352
06.10.20261,3801,4101,3701,41013.945.2471,388
05.10.20261,3901,4501,3601,42028.931.2921,397
02.10.20261,4001,4201,3501,35025.042.7241,389
01.10.20261,3501,3801,3001,30024.832.5981,331
30.09.20261,2901,3201,2701,32025.827.8271,292
29.09.20261,3201,3601,3001,35020.752.8321,320
28.09.20261,3501,4501,3201,43024.613.6041,365
25.09.20261,4501,4801,4401,45027.299.3831,456
24.09.20261,4501,5501,4501,54031.023.4331,492
23.09.20261,5301,6001,5301,58019.647.4361,574
22.09.20261,5801,6001,5401,58030.897.0581,571
21.09.20261,5801,6601,5301,66045.738.8201,573
18.09.20261,6601,7301,6501,73035.970.6101,685
17.09.20261,7401,8201,7201,82042.694.6121,764
16.09.20261,8001,9401,7701,91045.193.9701,839
15.09.20261,9002,0601,9001,910124.643.8401,987
14.09.20261,9001,9501,9001,95017.612.2271,922
1,35₺
Current Price
%-1,46
Daily Change
%-2,88
Weekly Change
%-30,41
Monthly Change
%-64,89
Yearly Change
%-77,59
2-Year Change

AGROT Trading Graph (Adjusted Prices)

Lowest/Highest Prices AGROT

AGROT Lowest Prices Highest Prices
Daily 1,33 ₺ 1,40 ₺
1 Week 1,31 ₺ 1,41 ₺
1 Month 1,27 ₺ 2,06 ₺
6 Months 1,27 ₺ 3,88 ₺
1 Year 1,27 ₺ 4,25 ₺

Key Indicators AGROT

-5,44
P/E Ratio
0,38
PD/DD Ratio
%-77,59
2 Years of Change
N/A
3 Years of Change
N/A
4 Years of Change
N/A
5 Years of Change

Special Statistics AGROT

Parametre Value
Last Price 1,35 ₺ - 12.10.2026
Weg. Av. Price 1,36 ₺
Open Price 1,37 ₺
Prev Price 1,37 ₺ - 09.10.2026
Daily Change %-1,46
Net Profit/Capital -0,05
Period 26-06
Parametre Value
Capital 2.400.000.000,00 ₺
Equity 8.581.964.537,00 ₺
Market Value 3.240.000.000,00 ₺
Public Ownership Ratio %46,75
Net Profit -116.950.976,00 ₺
P/E Ratio -5,44
MV/BV 0,38
*Data is received with a delay of at least 15 minutes. Data is obtained during Istanbul Stock Exchange trading hours; on days and times when the Istanbul Stock Exchange is closed, the closing data of the last trading day is reflected.

Company Information

Company Information
Company NameAgrotech Yüksek Teknoloji Ve Yatırım A.Ş.
IndustryŞirketin amacı her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek, internet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak, her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedici, saklayıcı, yazıcı, çizici, iletici, gösterici, tahvil edici, yorumlayıcı cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçaları imali, montajı, servisi, dahili ve harici ticareti, eğitimi, veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, ya da bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak, her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım geliştirmek ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
AddressEsentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Tower No:209/18 Şişli / İSTANBUL
Phone0 850 260 06 11
Fax
Board of Directors-HÜMEYRA KESKİN, -AYŞE BİLUN KESKİN, -ZEYNEP ELVAN KESKİN, -SANLI BAŞ, -KAHRAMAN HALİSÇELİK
Period26-06
Initial Public Offering Date16-05-2013

Partners

PartnersCapital ₺Ratio %
HÜMEYRA KESKİN1.272.080.000,00053,003
DİĞER1.123.082.379,00046,795
HİSSE GERİ ALIM4.837.621,0000,202

Subsidiaries

SubsidiariesCapital ₺Ratio %
1)Ted Investment Tarım ve Medikal Teknoloji Anonim Şirketi260.000.000,000100,000
5) A Cars High Technology Lojistik ve Depolama A.Ş.135.000.000,00090,000
2) Agross Mağazacılık A.Ş.90.000.000,00090,000
3) Agrofert Zirai İlaç ve Gübre Üretim A.Ş.1.500.000,000100,000
9) Flora Entegre Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.900.000,00090,000
4) Agrow Tohum ve Fidecilik Üretim A.Ş.250.000,000100,000
6) Agrotech Global LLC100.000,000100,000
8) Agrotech Italy Srl10.000,000100,000
7) Agrotech USA LLC0,000100,000

Divisions

SymbloDateRatioRights IssueBonus IssueDividend
AGROT07-01-2026​20,000100,0000,000