To use our website, you must enable JavaScript.

E-Branch Open An Account
MEYSU Share

Meysu Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(MEYSU) Stock Analysis

Start Date :
―
End Date :
Adjusted Prices
DateClose ₺Highest ₺Lowest ₺Open ₺Vloume LotWeg. Av. ₺
12.10.20268,0008,4007,9708,3507.986.8538,098
09.10.20268,2808,6408,1808,50010.979.7448,418
08.10.20268,2808,4508,0108,0808.507.2118,224
07.10.20268,0808,4208,0508,3207.467.1398,195
06.10.20268,3208,4808,3008,4206.329.5538,399
05.10.20268,3508,8808,3008,7009.031.9728,506
02.10.20268,6309,0408,6108,85010.425.4238,820
01.10.20268,8008,8507,9207,99015.221.4028,415
30.09.20268,0508,2907,9008,2608.557.6218,092
29.09.20268,2908,6008,0608,06015.482.9138,336
28.09.20268,0608,5208,0008,5206.918.1948,206
25.09.20268,5308,6508,3708,4505.985.0268,512
24.09.20268,4008,8308,3508,6808.241.9198,618
23.09.20268,6808,8908,3608,36013.936.1598,685
22.09.20268,4508,5808,0808,28015.354.8228,318
21.09.20268,2808,6907,6208,20022.134.8738,034
18.09.20268,3609,0508,2509,05011.755.4758,436
17.09.20269,05010,0808,9709,63013.209.0449,291
16.09.20269,79010,1809,15010,13015.053.6039,649
15.09.202610,13011,1309,91010,94013.857.41210,634
14.09.202610,82011,35010,62011,1206.885.37810,927
8,00₺
Current Price
%-3,38
Daily Change
%-4,19
Weekly Change
%-28,06
Monthly Change
N/A
Yearly Change
N/A
2-Year Change

MEYSU Trading Graph (Adjusted Prices)

Lowest/Highest Prices MEYSU

MEYSU Lowest Prices Highest Prices
Daily 7,97 ₺ 8,40 ₺
1 Week 7,97 ₺ 8,64 ₺
1 Month 7,62 ₺ 11,35 ₺
6 Months 7,62 ₺ 22,73 ₺
1 Year 7,62 ₺ 22,73 ₺

Key Indicators MEYSU

13,56
P/E Ratio
1,41
PD/DD Ratio
N/A
2 Years of Change
N/A
3 Years of Change
N/A
4 Years of Change
N/A
5 Years of Change

Special Statistics MEYSU

Parametre Value
Last Price 8,00 ₺ - 12.10.2026
Weg. Av. Price 8,10 ₺
Open Price 8,35 ₺
Prev Price 8,28 ₺ - 09.10.2026
Daily Change %-3,38
Net Profit/Capital 0,11
Period 26-06
Parametre Value
Capital 870.000.000,00 ₺
Equity 4.950.698.676,00 ₺
Market Value 6.960.000.000,00 ₺
Public Ownership Ratio %19,69
Net Profit 92.372.910,00 ₺
P/E Ratio 13,56
MV/BV 1,41
*Data is received with a delay of at least 15 minutes. Data is obtained during Istanbul Stock Exchange trading hours; on days and times when the Istanbul Stock Exchange is closed, the closing data of the last trading day is reflected.

Company Information

Company Information
Company NameMeysu Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
IndustryŞirket esas sözleşmesinin "Amaç ve Konu" başlıklı 3. Maddesi uyarınca; Şirket'in faaliyet konusu her cins şekerleme, reçel, tahin, her türlü meyve ve konsantre, dondurulmuş gıda, meyve suları, her türlü gazlı ve gazsız içeceklerin, süt ve sütten yapılmış ürünlerin, bal, bal poleni gibi ürünlerin imalatını, alım satımını, ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Şirket sıralanan bu faaliyetlerden aktif olarak; her türlü meyve suyu ve benzeri içecek, meyve konsantresi, püresi/ pulp, süt ve krema ile her türlü alkolsüz içecek (soğuk çay, soğuk kahve, gazlı içecek, enerji içeceği) imalatı, alım satımı ve ihracatını gerçekleştirmektedir. İçecek sektörü gerek hammadde tarafındaki çeşitlilik gerekse ürün tarafındaki sonsuz kombinasyon olasılıkları ile her zaman yeniliklere ve gelişmeye açık bir yapıdadır. Ülkemizdeki içecek sektörü; son derece dinamik, dünya trendlerini takip eden yapısı sayesinde hızlı aksiyon almaktadır. Şirket de ürünlere ve teknolojiye dair gelişmeleri yakından takip ederek yeni ürünlerin üretimini hızlıca yapılabilmektedir.
AddressKayseriosb Mah. 16 Cad. Meysu No: 4 Melikgazi / Kayseri
Phone352 321 21 00
Fax352 321 21 04
Board of Directors-BEKİR GÜLDÜOĞLU, -MEHMET GÜLDÜOĞLU, -ORHAN GÜLDÜOĞLU, -OSMAN GÜLDÜOĞLU, -MEHMET KALEM, -BİROL ÜLKER GÜNEY
Period26-06
Initial Public Offering Date31-12-2013

Partners

PartnersCapital ₺Ratio %
GÜLSAN GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.320.000.000,00036,782
DİĞER223.161.788,00025,651
ORHAN GÜLDÜOĞLU93.750.825,00010,776
ALİ RIZA GÜLDÜOĞLU78.749.725,0009,052
BEKİR GÜLDÜOĞLU75.198.768,0008,644
MEHMET GÜLDÜOĞLU74.999.725,0008,621
HİSSE GERİ ALIM4.139.169,0000,476

Subsidiaries

SubsidiariesCapital ₺Ratio %
Meybuz Gıda Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.52.274.250,00099,570

Divisions

SymbloDateRatioRights IssueBonus IssueDividend
MEYSU07-07-2026​1.0037850,0000,0005,000