To use our website, you must enable JavaScript.

E-Branch Open An Account
OYLUM Share

Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş.
(OYLUM) Stock Analysis

Start Date :
―
End Date :
Adjusted Prices
DateClose ₺Highest ₺Lowest ₺Open ₺Vloume LotWeg. Av. ₺
12.10.20266,7706,8606,7506,860177.0816,770
09.10.20266,8906,9006,7506,820334.1406,770
08.10.20266,7506,9006,7506,900245.8006,774
07.10.20266,9207,0006,6906,840502.4356,829
06.10.20266,8406,8506,6006,800222.6586,725
05.10.20266,7006,9806,6806,970154.5806,799
02.10.20266,8406,8506,4006,450292.5526,616
01.10.20266,5006,5906,1006,100442.1436,266
30.09.20266,2206,4006,0006,190510.2296,090
29.09.20266,2106,2305,9506,060326.6846,100
28.09.20266,0706,1806,0106,180397.6766,060
25.09.20266,1806,2005,9606,000187.6706,115
24.09.20266,0006,3005,9906,300344.8436,111
23.09.20266,2806,3506,1306,300413.5016,241
22.09.20266,3706,5006,0106,300257.3766,299
21.09.20266,3606,8405,6405,9601.298.1265,886
18.09.20266,2206,5005,8006,500655.7926,130
17.09.20266,4406,6906,2906,570438.5226,437
16.09.20266,5806,8506,4706,650808.8336,612
15.09.20266,7606,9506,6706,890400.9646,830
14.09.20266,8906,9906,8506,940271.7676,897
6,77₺
Current Price
%-1,74
Daily Change
%1,04
Weekly Change
%-2,45
Monthly Change
%-37,02
Yearly Change
%-3,70
2-Year Change

OYLUM Trading Graph (Adjusted Prices)

Lowest/Highest Prices OYLUM

OYLUM Lowest Prices Highest Prices
Daily 6,75 ₺ 6,86 ₺
1 Week 6,60 ₺ 7,00 ₺
1 Month 5,64 ₺ 7,00 ₺
6 Months 5,64 ₺ 9,40 ₺
1 Year 5,64 ₺ 13,12 ₺

Key Indicators OYLUM

-5,54
P/E Ratio
0,48
PD/DD Ratio
%-3,70
2 Years of Change
%-23,16
3 Years of Change
%85,48
4 Years of Change
%100,05
5 Years of Change

Special Statistics OYLUM

Parametre Value
Last Price 6,77 ₺ - 12.10.2026
Weg. Av. Price 6,77 ₺
Open Price 6,86 ₺
Prev Price 6,89 ₺ - 09.10.2026
Daily Change %-1,74
Net Profit/Capital -0,49
Period 26-06
Parametre Value
Capital 85.000.000,00 ₺
Equity 1.207.781.844,00 ₺
Market Value 575.450.000,00 ₺
Public Ownership Ratio %73,81
Net Profit -42.031.364,00 ₺
P/E Ratio -5,54
MV/BV 0,48
*Data is received with a delay of at least 15 minutes. Data is obtained during Istanbul Stock Exchange trading hours; on days and times when the Istanbul Stock Exchange is closed, the closing data of the last trading day is reflected.

Company Information

Company Information
Company NameOylum Sınai Yatırımlar A.Ş.
IndustryŞirketin faaliyet konusu; her nevi un ve undan mamul edilen ürünlerin ve yan ürünlerinin imali, alımı, satımı, ithalatı, ihracatını yapmak, Bilumum gıda maddeleri imalatı ve bilhassa; bisküvi, çikolata, gofret, çikolata kaplamalı bisküvi ve gofret, kek, kraker, çiklet, şekerleme, lokum, helva, reçel v.b. her türlü unlu ve şekerli, kakaolu, fındıklı mamul ve yarı mamullerin ve bu mamul ve yarı mamullerle ilgili bilumum ham ve yardımcı maddelerin imali, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak, Meyve sebze, hububat, bakliyat, et, balık, süt ve şarküteri malları ile her türlü kimyevi maddelerin ilaç, tarımsal amaçlı ilaçların ve hayvansal amaçlı ilaç ve kimyevi maddelerin ve bu evsaf ürünlerin korunmasını, muhafazasını ve depolanmasını yapmaktır.
AddressOrganize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:11 Melikgazi/Kayseri
Phone0 352 321 11 32
Fax0 352 321 11 33
Board of Directors-YENER BÜYÜKNALBANT, -NESİBE BÜYÜKNALBANT, -YEŞİM EMİNEL, -HÜSEYİN CÖNGER, -MEHMET ERKEKGİL
Period26-06
Initial Public Offering Date31-12-2010

Partners

PartnersCapital ₺Ratio %
DİĞER60.828.895,00071,563
NESİBE BÜYÜKNALBANT11.079.891,00013,035
YENER BÜYÜKNALBANT7.000.000,7908,235
HİSSE GERİ ALIM2.791.213,0003,284
YEŞİM EMİNEL1.650.000,2501,941
BEGÜM BÜYÜKNALBANT1.650.000,2501,941

Subsidiaries

SubsidiariesCapital ₺Ratio %
KAYSERİ SERBEST BÖLGE KURUCU VE İŞLETİCİSİ A.Ş.750.000,0000,600

Divisions

SymbloDateRatioRights IssueBonus IssueDividend
OYLUM12-04-2022​2.098067207,7750,0000,000
OYLUM28-02-2020​1.647887100,0000,0000,000