To use our website, you must enable JavaScript.

E-Branch Open An Account
SANFM Share

Sanifoam Endüstri ve Tüketim Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.
(SANFM) Stock Analysis

Start Date :
―
End Date :
Adjusted Prices
DateClose ₺Highest ₺Lowest ₺Open ₺Vloume LotWeg. Av. ₺
12.10.20264,5704,8704,4504,6509.264.1454,666
09.10.20264,5304,5304,1404,1405.047.5554,376
08.10.20264,1204,2003,9204,0303.693.8894,033
07.10.20264,0004,2604,0004,2603.095.2804,100
06.10.20264,2204,3004,0704,1505.469.4944,171
05.10.20264,1004,7604,1004,50010.805.2794,303
02.10.20264,4004,4003,9104,0107.983.8794,225
01.10.20264,0004,0503,7703,7706.459.8403,926
30.09.20263,8503,9903,5203,99010.498.7533,629
29.09.20263,9104,3003,9104,3009.423.4624,041
28.09.20264,3404,7704,3404,7703.754.2254,446
25.09.20264,8205,0804,7204,82017.539.7344,894
24.09.20264,7105,0904,5704,81010.527.1404,761
23.09.20264,8605,5004,8605,34023.125.9885,040
22.09.20265,4005,6605,4005,4009.921.7015,477
21.09.20266,0006,6606,0006,2003.247.9736,083
18.09.20266,6606,6606,2406,2404.728.7146,292
17.09.20266,9307,1606,9306,9706.354.8616,956
16.09.20267,6908,5307,6908,5303.608.6267,941
15.09.20268,5408,9108,5408,7704.922.6108,731
14.09.20268,7509,0908,6909,0106.397.0268,863
4,57₺
Current Price
%0,88
Daily Change
%11,46
Weekly Change
%-49,67
Monthly Change
%-40,02
Yearly Change
%-63,75
2-Year Change

SANFM Trading Graph (Adjusted Prices)

Lowest/Highest Prices SANFM

SANFM Lowest Prices Highest Prices
Daily 4,45 ₺ 4,87 ₺
1 Week 3,92 ₺ 4,87 ₺
1 Month 3,52 ₺ 9,09 ₺
6 Months 3,52 ₺ 11,60 ₺
1 Year 3,52 ₺ 11,60 ₺

Key Indicators SANFM

107,14
P/E Ratio
2,45
PD/DD Ratio
%-63,75
2 Years of Change
%143,43
3 Years of Change
%355,25
4 Years of Change
%452,05
5 Years of Change

Special Statistics SANFM

Parametre Value
Last Price 4,57 ₺ - 12.10.2026
Weg. Av. Price 4,67 ₺
Open Price 4,65 ₺
Prev Price 4,53 ₺ - 09.10.2026
Daily Change %0,88
Net Profit/Capital 0,08
Period 26-06
Parametre Value
Capital 375.000.000,00 ₺
Equity 695.662.077,00 ₺
Market Value 1.702.500.000,00 ₺
Public Ownership Ratio %50,41
Net Profit 28.276.928,00 ₺
P/E Ratio 107,14
MV/BV 2,45
*Data is received with a delay of at least 15 minutes. Data is obtained during Istanbul Stock Exchange trading hours; on days and times when the Istanbul Stock Exchange is closed, the closing data of the last trading day is reflected.

Company Information

Company Information
Company NameSanifoam Endüstri ve Tüketim Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.
IndustryŞirket faaliyetinin ana konusunu oluşturan süngerden mamul her alanda her türlü araç-gereç ve malzemenin imalini, ithalini, dağıtımının, pazarlamasını ve ticaretini yapmak. Poliüretan sünger ve kırpıntısı imalini ve ticaretini yapmak, Sünger maddelerinden mamul yatak, yorgan ve yastık imalini ve ticaretini yapmak, Otomotiv ve mobilya sanayi için sünger imalini ve ticaretini yapmak, Özel sağlık gereçlerine ait sünger parçaların imali, ithalini ve ticaretini yapmak, Her türlü temizlik, banyo ve oyuncak süngerlerinin imalini, ithalini, ihracını ve ticaretini yapmak.
AddressGazi Osman Paşa OSB Mah. 21.Sokak No:6/A Çerkezköy/Tekirdağ
Phone0 212 438 53 00
Fax0 212 438 53 53
Board of Directors-YILDIRIM ULKAT, -ŞEYDA ERDEVECİ, -GÜL ULKAT, -RAHİME ALEV DUMANLI, -NURSEN SİPAHİ
Period26-06
Initial Public Offering Date17-10-1990

Partners

PartnersCapital ₺Ratio %
YILDIRIM ULKAT151.583.989,36040,422
DİĞER134.174.084,00035,780
AYDIN VELİ SERİN21.300.000,0005,680
CEM GÜN17.996.881,5004,799
OGÜN DOĞAN17.305.951,0004,615
METİN KINALIDIR15.269.632,0004,072
MERRILL LYNCH INTERNATIONAL14.144.788,5003,772
HİSSE GERİ ALIM3.224.673,7500,860

Subsidiaries

SubsidiariesCapital ₺Ratio %
SANİTEKS SÜNGER SAN.TİC.A.Ş.15.300.000,00051,000
SANİFOAM GmbH50.000,00050,000

Divisions

SymbloDateRatioRights IssueBonus IssueDividend
SANFM31-10-2025​1.0027590,0000,0002,000
SANFM29-09-2025​2.50,000150,0000,000
SANFM31-07-2025​1.002320,0000,0005,000
SANFM15-10-2024​1.0006130,0000,0002,000
SANFM20-08-2024​50,000400,0000,000
SANFM31-07-2023​1.0055870,0000,00010,000
SANFM05-07-2022​2.2723620,000127,2360,000
SANFM01-04-2015​1.25140,00025,1400,000