Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

 • Piyasa Verileri
 • BİST 100

  10738,88
 • USDTRY

  32,2077
 • EURTRY

  35,0160
 • EURUSD

  1,0874
 • AU ONS

  2437,90

Gizlilik Politikası

Bilgilerinizin Gizliliği Güvende

article-image

Bulls Yatırım’ın işlettiği web sitelerini (bullsyatirim.com, bullsyatirim.com,analizportali.com, bullsyatirim.com) kullanarak bu sitelere münhasır “Kullanım ve Gizlilik Politikası'nı" kabul etmiş bulunmaktasınız. Bulls Yatırım, kendi istek ve kararları doğrultusunda bu sitelerde yer alan program ve metinlerde ve bunlara ilişkin politikalarda her zaman değişiklik, ekleme veya çıkartma yapma hakkını saklı tuttuğunu açıkça beyan eder.

Burada belirtilen tüm hüküm ve şartları kabul etmeniz halinde, web sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz sonrasında, yukarıda belirtilen olası değişiklikleri de kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bu nedenlerle “Kullanım ve Gizlilik Politikası” metnimizi ve sitelerimizde olası değişiklikleri, ekleme veya çıkartmaları düzenli olarak kontrol etmenizi önermekteyiz.

Kullanım ve Gizlilik Politikası

Bulls Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (bundan sonra "Bulls Yatırım" olarak ifade edilecektir.), sahip olduğu teknolojik imkânlar kapsamında müşteri memnuniyeti ve güvenliğini temin odaklı ve etik hizmet felsefesini gözeterek yatırımcıların yatırım işlemlerini gerçekleştirebilmesi ve bu amaçla bilgi edinmelerini sağlamak üzere Bulls Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumsal web sitesi www.bullsyatirim.com ile işlettiği diğer web siteleri olan www.bullsyatirim.com, www.analizportali.com ve bundan sonra işleteceği başkaca web siteleri üzerinden (bundan sonra "Web Siteleri" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğu hizmetlerin bir parçası olarak yatırımcılarının bilgilerinin gizliliğini korumak için aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Okumak İçin Tıkla

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?