Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    11090,42
  • USDTRY

    33,0736
  • EURTRY

    36,0456
  • EURUSD

    1,0898
  • AU ONS

    2410,27

Hisse Durum Tablosu

Nasıl Kullanılır
Sembol Sütunu :
Aralarında boşluk bırakılarak birden fazla hisse süzülebilir.
*Sembol sütununda boşluk "or" operatörü işlevi sağlar.
Örnek Kullanım:
gyo br : ifadesi sembolünde "gyo" veya "br" içeren hisse senetlerini süzer.
Diğer Sütünlar :
Diğer sütunlar nümerik veri içerir.
Büyüktür Küçüktür işareti kullanarak filtreleme yapılabilir.
*Boşluk "and" operatörü işlevi sağlar:
Örnek Kullanımlar:
<5 ilgili kolonda 5 ten küçük olanları getirir.
>2 ilgili kolonda 2 den büyük olanları getirir.
>0.1 <2 aynı anda 0.1 den büyük ve 2 den küçük olanları süzer.
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.
TakipSembol Önizle Son Fiyat
(TL)
Fiyat Dün
(TL)
F/KPD/DDHalka Açıklık
Oranı %
Net Kar
(Mn TL)
DönemiSermaye
(Mn TL)
NetKar/
Sermaye
Günlük
Değişim %
Haftalık
Değişim %
Aylık
Değişim %
Yıllık
Değişim %
A1CAP27,9428,027,141.2425,911052024.031350.78-0.293.484.182.05
ACSEL138,80139,1043,143.5248,3192024.03110.84-0.291.463.930.6
ADEL536,50538,5031,089.2227,60872024.03243.7-0.37-1.929.3859.91
ADESE2,182,161,340.2392,85-5692024.031.008-0.560.93-0.460.9317.2
ADGYO30,4029,888,691.4325,073062024.032941.041.74-3.069.436.29
AEFES291,25288,504,952.3532,863.1412024.035925.30.956.8817.87114.23
AFYON13,2413,124,481.1548,5572024.034000.020.922.167.2122.93
AGESA108,00108,9010,996.1119,895952024.031803.31-0.83-3.05-16.680.75
AGHOL448,00436,504,181.4337,762.0662024.032448.482.6410.9623.16124.91
AGROT16,5415,8013,322.8324,981.2242024.031.2001.024.6821.4414.7837.03
AGYO7,947,883,510.518,3052024.032630.020.891.150.89-6.14
AHGAZ13,8013,9011,691.8620,501.1172024.032.6000.43-0.72-2.75-3.8334.77
AKBNK66,9066,704,791.6353,1213.1842024.035.2002.540.380.34.5391.29
AKCNS155,00153,8012,441.8720,5322024.031910.010.786.758.0913.35
AKENR13,0713,142,410.625,251712024.037290.23-0.53-2.46-17.59205.37
AKFGY2,512,5512,620.5544,442602024.033.9000.07-1.184.138.6227.92
AKFYE24,7224,846,071.0333,481.0172024.031.0161-0.48-6.79-10.6372.27
AKGRT7,087,089,763.1627,992732024.031.6120.170-2.08-11.8334.86
AKMGY243,00242,8022,951.439,14942024.03372.510.08-1.82-6.2793.49
AKSA142,30139,0017,902.4733,236752024.033242.092.36.3610.445.38
AKSEN43,3443,1210,331.4720,577262024.031.2260.590.51-0.28-1.6349.86
AKSGY19,8820,004,310.6847,235092024.038050.63-0.60.156.3168.9
AKSUE13,0812,9813,571.7777,91-92024.0366-0.130.7711.048.1922.24
AKYHO8,568,9978,641.8577,23-362024.03124-0.29-4.78-6.964.26120.62
ALARK106,10106,307,94137,11-1.2752024.03435-2.93-0.19-2.48-1.318.06
ALBRK6,276,354,131.1440,276142024.032.5000.25-1.2612.1713.5964.14
ALCAR1.239,001.232,0045,668.2215,93-1082024.0311-10.010.57-0.4-14.2618.34
ALCTL96,1593,8040,141.6934,97612024.03391.582.510.58-4.925.93
ALFAS72,5074,8025,6710.0122,97-3972024.03368-1.08-3.0810.183.57-13.69
ALGYO49,8248,623,800.5748,6932024.031450.022.474.8812.7235.16
ALKA28,2828,1857,023.7719,59-702024.03184-0.380.361.22-0.78.19
ALKIM34,9034,7819,921.8446,49-1222024.03150-0.810.353.071.812.41
ALKLC23,2623,140,00030,24102024.031120.090.4310.049.110
ALMAD7,607,6211,602.3458,10-162024.03275-0.06-0.1311.9112.2411.58
ALTNY74,2075,8058,3613.1924,98-1162024.03235-0.49-2.05-7.19-12.390
ALVES46,5244,6033,704.4224,981342024.031600.844.3112.3712.370
ANELE15,3615,5022,182.0316,63-3022024.03265-1.14-0.9-1.35-6.6325.49
ANGEN11,8711,7524,571.9734,22-602024.03220-0.271.110.851.54-4.58
ANHYT136,80139,3013,669.6415,069622024.034302.24-1.85.318.23277.69
ANSGR111,60105,806,633.0734,732.8672024.035005.735.398.154.2185.52
ARASE58,0557,752,971.3117,47-1682024.03250-0.670.520.43-1.36-6.52
ARCLK171,50169,8015,051.9414,603952024.036760.580.94-1.44-1.7233.39
ARDYZ40,3839,4014,253.4374,82-252024.03170-0.152.6410.676.8755.18
ARENA47,1448,1025,783.0935,10-102024.03100-0.1-22.2119.4649.56
ARSAN19,3719,186,660.8136,13892024.032040.431.366.1119.4188.37
ARTMS50,6049,24648,903.0628,5412024.03700.022.7612.4414.120
ARZUM54,3054,8036,573.6448,94-542024.0332-1.69-0.91-13.26-16.9171.62
ASELS64,2064,9025,102.9125,781.4042024.034.5600.31-1.085.689.5642.73
ASGYO12,9312,962,280.524,10-1142024.03659-0.17-0.23-1.15-0.31-9.07
ASTOR93,4594,0517,046.427,725722024.039980.57-0.642.58-1.89-0.9
ASUZU92,9092,1513,322.3514,473972024.032521.580.814.38-0.3844.84
ATAGY11,9111,6818,331.1557,22-32024.0348-0.051.971.8-10.4536.27
ATAKP49,9249,3422,291.9320,3252024.031390.041.18-0.22.097.17
ATATP145,20132,00108,9611.3619,601232024.03941.31107.326.3748.77
ATEKS189,60189,2021,481.820,70162024.03250.630.2111.8613.87112.32
ATLAS4,404,412,530.9399,7742024.03600.06-0.23-4.76-8.33-0.9
ATSYH43,8042,80160,463.9798,61142024.0381.692.341.86-4.41-6.81
AVGYO7,887,8059,310.6852,07212024.031120.191.033.964.79-8.27
AVHOL35,6835,0630,572.9947,48422024.03371.121.77-1.27-9.2117.6
AVOD3,493,4656,640.9293,68-812024.03270-0.30.872.650.8710.44
AVPGY45,1643,805,200.6520,853.3622024.034008.43.064.9311.0220.25
AVTUR13,0013,017,630.8869,30-152024.0345-0.34-0.08-4.55-6.4854.76
AYCES639,50647,001.579,956.137,46-1152024.0325-4.61-1.16-0.78-3.7624.42
AYDEM34,9835,0846,940.7418,416482024.037050.92-0.293.491.2799.89
AYEN33,0032,907,510.7216,942552024.032780.920.35.231.2639.3
AYES44,0044,3016,312.654,42812023.12302.7-0.68-7.95-4.1446.67
AYGAZ172,20172,206,320.924,16-42024.03220-0.02-0.23-3.1-4.5633.1
AZTEK52,1551,0529,803.2823,38292024.031000.292.16-7.29-13.08-48.07
BAGFS25,1424,7213,800.7561,20-9362024.03135-6.931.77.2512.53-23.68
BAKAB40,1239,9884,361.3417,50262024.03720.360.35-1.96-4.399.92
BALAT36,6037,0014,548.1492,34282023.12142.03-1.08-8.41-4.9496.77
BANVT334,50331,0016,095.88,296672024.031006.661.06-0.52-3.04273.74
BARMA18,3618,1442,622.1419,93352024.032630.131.210.821.729.94
BASCM12,2512,189,361.847,459762023.126601.480.58-1.21-5.742.44
BASGZ31,8432,805,881.3315,281.0292024.037001.47-2.930.761.7383.09
BAYRK26,7027,64119,127.3680,87-122024.0347-0.26-3.4-11.36-38.4258.93
BEGYO3,613,5221,191.335,54962024.038150.122.5614.2413.5223.63
BERA18,8719,263,980.7663,558532024.036831.25-2.03-5.03-1.5164.37
BEYAZ22,5422,6632,273.2524,53-912024.03100-0.92-0.531.442.7415.95
BFREN859,00852,501.239,42212.915,45-632023.1231-2.050.65-5.66-0.58-2.58
BIENY34,6034,88114,341.2920,01-8142024.03361-2.26-0.85.042.98-16.22
BIGCH32,1432,1619,583.5839,14312024.031070.29-0.060.444.3543.61
BIMAS577,00570,0019,354.1568,333.8782024.036076.391.234.255.8791.85
BINHO394,00394,255,121.4520,1912024.03470.01-0.065.772.7458.55
BIOEN20,3620,3010,242.7337,745582024.035001.120.30.4-8.6218.37
BIZIM36,7436,2842,371.4532,72-2202024.0380-2.741.275.035.27-1.08
BJKAS7,186,8147,53-2.0624,43-1.0422023.091.200-0.875.43-3.88-6.75-25.21
BLCYT18,4918,174,770.833,01-1612024.03100-1.611.767.699.627.25
BMSCH23,6023,3435,541.0163,55-372024.0336-1.021.11-0.84-2.4840.48
BMSTL47,5447,20272,293.3139,3282024.03730.110.72-0.752.9566.92
BNTAS11,4111,386,021.7558,80472024.031210.390.26-0.18-4.5272.88
BOBET29,6229,007,412.0629,991012024.033800.272.2110.278.81-3.74
BORLS35,8036,3011,412.1530,63-3382024.03169-2-1.38-1.21-1.818.49
BORSK28,1828,287,121.5829,158232023.122403.43-0.353.07-1.880
BOSSA17,3017,429,591.912,162732024.036500.42-0.697.991.2983.07
BRISA120,30119,507,512.2510,205992024.033051.960.843.887.1160.3
BRKO9,508,805,541.3384,22462024.031400.337.965.674.4163.89
BRKSN35,5235,5416,282.4766,80192024.03310.62-0.062.072.955.79
BRKVY56,3055,8012,03424,311412024.03562.530.990.631.5321.24
BRLSM19,1518,8115,105.448,19112024.032240.051.816.695.8-18.16
BRMEN5,255,15195,7511.7265,22-82024.0345-0.191.941.944.1732.24
BRSAN446,50451,2522,612.3119,333672024.031422.59-1.051.71-1-24.45
BRYAT2.222,002.259,0037,282.315,382642024.03289.38-1.64-1.2-3.48-4.14
BSOKE38,3837,7012,562.7725,31942024.034000.231.88.5415.46233.16
BTCIM163,80168,1013,282.7446,031.8342023.1218010.19-2.56-1.09-0.0640.48
BUCIM8,458,416,741.2736,033052024.031.5000.20.482.421.9321.06
BURCE222,80221,9047,042.5952,69-122024.038-1.380.412.55-6.4781.91
BURVA124,20123,50326,6717.3859,7212024.0370.110.572.9-2.8273.1
BVSAN98,8099,4016,393.0330,47262024.03380.68-0.67.45-0.125.78
BYDNR27,6627,8214,311.9321,40722024.03840.86-0.585.170.5121.96
CANTE1,871,8234,960.6751,41-5322024.037.000-0.082.750.54-6.97-17.62
CASA96,9593,5098,302.1699,2452024.0351.063.692-8.457.78
CATES45,6245,445,130.819,98922024.031650.560.621.42-2.7212.89
CCOLA854,00829,008,664.7528,852.7162024.0325410.683.021.433.3964.15
CELHA29,1430,6855,996.1429,61-182024.0383-0.21-5.0923.726.530.94
CEMAS3,843,835,150.9489,21-2532024.03791-0.320.263.782.95-13.51
CEMTS11,7211,7624,041.3742,02652024.035000.13-0.434.09-1.1816.98
CEOEM25,5825,3433,714.8250,62-112024.0344-0.250.954.248.8532.47
CIMSA35,2035,209,951.6145,043632024.039460.3805.3313.0423.94
CLEBI2.535,002.474,0025,3011.0410,045112024.032421.012.475.8-0.78200.91
CMBTN3.005,002.960,0069,1512.5649,51-112024.032-6.011.524.61-2.241.35
CMENT378,00373,0040,543.732,70-332024.0387-0.381.341.82-4.8588.15
CONSE5,365,369,611.5448,86122024.033860.0301.9-3.255.93
COSMO123,20125,201.975,0522.1967,93-22024.036-0.28-1.63.883.7913.03
CRDFA8,108,209,251.9770,51302024.031000.3-1.220.75-2.1743.62
CRFSA115,50116,2013,662.6410,70-1712024.03128-1.33-0.63.591.492.67
CUSAN23,5223,30102,432.0225,88-1052024.0371-1.480.945.76221.99
CVKMD443,00439,0060,044.5319,97502024.03421.180.911.84-4.9444.3
CWENE205,80206,3073,553.723,171222024.031240.99-0.242.24-1.06-24.13
DAGHL16,5516,5821,3115.5658,73-32024.0330-0.09-0.18-0.60.329.3
DAGI8,508,3810,870.9343,81-552024.03130-0.421.432.410.7115.96
DAPGM36,7035,008,961.8716,751012024.034140.244.572.819.6538.43
DARDL6,276,18108,030.8631,38-1332024.03586-0.231.622.612.9524.6
DENGE5,695,715,981.9787,29-1512024.03300-0.5-0.3513.832.63154.02
DERHL9,028,3821,052.1839,11122024.031970.067.6413.178.2813.03
DERIM36,6836,48214,547.2226,7462024.03540.110.55-1.35-8.89144.53
DESA24,6825,9615,013.4117,96172024.032450.07-4.93-15.01-21.542.66
DESPC39,9839,1039,483.750,85-172024.0323-0.762.254.331.5840.28
DEVA76,7076,505,770.9317,72-3802024.03200-1.90.46-4.3-42.03
DGATE34,2433,10114,444.6840,74-292024.0330-0.953.441.780.5942.55
DGGYO32,0031,905,531.295,562772024.033320.840.31-1.240.2512.28
DGNMO11,6111,607,271.6250,0802024.0335000.096.612.0223.91
DIRIT31,8628,986,411.2993,80-12024.0311-0.149.9432.7538.52187.03
DITAS16,5216,601.864,463.9831,75-342024.0385-0.4-0.544.492.7411.71
DMRGD14,5214,2720,601.940,46202024.031850.111.967.385.1338.05
DMSAS6,226,2912,061.2251,64402024.032000.2-1.11-1.11-0.6438.22
DNISI14,8214,66133,662.0643,59-212024.03120-0.171.231.64-0.5418.15
DOAS271,50267,003,081.1334,482.9772024.0322013.531.692.452.8418.06
DOBUR240,90226,90329,05409.4823,68-192024.0320-0.966.21-1.9118.2273.64
DOCO5.992,505.920,0029,036.1471,482.3082023.1211215.311.234.133.6833.84
DOFER37,7037,0619,012.3430,47392024.03560.691.731.29-2.2853.13
DOGUB30,1231,68269,5713.9543,89-92024.0339-0.23-4.92-10.36-0.86110.63
DOHOL17,2517,26127,940.8335,699502024.032.6170.360.125.692.8656.66
DOKTA32,9032,8626,442.299,87-82024.03324-0.020.122.5607.24
DURDO14,1914,0213,151.1832,58-642024.03100-0.641.212.090.71-16.58
DYOBY53,2552,9515,421.2825,20-472024.03100-0.470.573.44119.32
DZGYO4,814,8027,470.6525,06562024.034000.140.213.662.1225.59
EBEBK46,5645,4233,942.4523,89522024.031600.332.514.87-0.98-36.04
ECILC53,6052,3513,620.8918,744512024.036850.662.290.944.2824.51
ECZYT227,10224,8026,441.2518,33952024.031050.91.02-0.040.58-7.01
EDATA16,6016,2336,353.8232,53-252024.03135-0.192.288.072.472.09
EDIP25,6625,380,850.5243,971752024.03652.691.1-1.381.5875.63
EFORC16,3517,200,00024,79652024.033630.18-4.949.9500
EGEEN12.847,5012.935,0056,988.435,092202024.03369.83-0.68-0.371.8824.45
EGEPO20,2819,7028,282.2219,98-222024.03125-0.172.947.138.050.9
EGGUB41,8039,7611,790.8545,26-1292024.03100-1.296.296.726.18-3.52
EGPRO205,10203,4033,253.113,122172024.03812.680.892.451.3357.85
EGSER4,044,1515,481.2233,03-2842024.03720-0.39-2.6516.7615.7614.12
EKGYO11,3911,358,390.6548,36822024.033.8000.020.352.9817.365.55
EKIZ70,0072,4039,122.7562,351232024.03913.23-3.32-5.72-5.6683.63
EKOS32,7232,3068,954.3321,41-832024.03280-0.31.247.51.24-8.35
EKSUN7,256,7514,242.024,47-1262024.03600-0.217.414.0210.357.41
ELITE29,6028,7028,613.7531,35592024.031300.463.147.487.64-44.31
EMKEL13,5012,702.079,852.9375,28-242024.03150-0.166.311.578.35-11.07
EMNIS311,25283,0037,8411.3431,98112024.0361.729.98-5.32-18.09234.14
ENERY184,90190,2011,131.4625,551.3782024.031459.5-2.79-2.38-5.3364.8
ENJSA65,5065,5014,551.2119,98-2.7582024.031.181-2.340-0.91-3.4649.99
ENKAI42,2641,4213,741.048,424.6922024.036.0000.782.031.592.6730.35
ENSRI18,0917,6815,302.6328,14-432024.03117-0.372.322.44-0.39-32.45
ENTRA9,9910,0415,510.9320,013232024.031.8450.18-0.50.81-2.820
EPLAS7,707,3119,270.6371,69-732024.03191-0.385.26.226.8144.01
ERBOS211,50212,6015,951.958,21-692024.0320-3.43-0.521.662.2920.24
ERCB123,00122,7096,802.921,07332024.03780.430.163.021.071.74
EREGL55,3555,1518,030.9347,535.6012024.033.5001.60.450.734.0436.79
ERSU18,6018,73111,522.0466,89-82024.0336-0.22-0.69-2.05-4.4762.3
ESCAR359,50363,7513,413.8620,383012024.03545.55-1.174.897.55125.58
ESCOM57,8557,6011,611.8765,75432024.03500.860.433.3-2.0341.58
ESEN21,4621,6623,210.6727,397012024.032602.69-0.92-0.92-2.4628.43
ETILR21,6622,4220,654.6662,05-112024.0340-0.27-3.48-2.96-8.3870.66
ETYAT12,3012,2828,634.1893,74-32024.0320-0.140.16-4.36-11.1331.41
EUHOL2,712,68328,181.2785,74-62023.12150-0.041.120.37-9.67-6.87
EUKYO22,2821,7442,906.7299,46-32024.0320-0.152.48-4.71-8.6946.58
EUPWR96,0096,4028,433.5930,23692024.032200.32-0.421.91-6.16-40.74
EUREN14,9314,6517,002.1329,902852024.037600.371.781.98-1.451.02
EUYO12,2912,4229,143.9999,57-22024.0320-0.12-1.05-4.21-8.560.49
EYGYO11,0010,748,621.4231,26142024.032000.072.42-0.631.227.91
FADE16,0216,0610,231.1949,72122024.03840.14-0.25-5.54-6.817.88
FENER167,40165,5064,54-11.9432,812252023.09992.271.09-10.96-11.5382.94
FLAP7,807,786,431.1678,14-502024.0394-0.530.263.86-0.38-28.57
FMIZP331,75332,00115,1613.722,21382024.03142.65-0.080.912.5520.75
FONET16,4716,2516,702.9961,6172024.031440.051.294.18-5.4158.81
FORMT3,183,2088,631.7788,88-852024.03538-0.16-0.63-3.05-3.9333.61
FORTE53,4052,85448,655.4732,81-352024.0367-0.531.045.533.69-19.15
FRIGO7,977,9524,021.4775,43-142024.03147-0.090.25-0.5-1.7329.38
FROTO1.073,001.078,006,254.2117,748.9732024.0335125.57-0.46-4.45-4.5450.44
FZLGY12,1012,0416,771.2528,87452024.033180.140.750.662.281.76
GARAN132,80132,404,662.1813,9822.3162024.034.2005.310.238.4218.06137.81
GARFA21,6421,789,394.38,362792024.033980.7-0.64-1.37-10.9540.79
GEDIK14,6614,9010,113.0313,231112024.035050.22-1.61-3.93-5.667.64
GEDZA24,3624,4814,891.8152,45-102024.0347-0.22-0.491.330.1720.83
GENIL71,7071,3522,233.7622,581622024.033000.540.492.727.0253.86
GENTS9,269,2018,841.4253,6482024.033000.030.871.425.4622.75
GEREL34,5834,9640,263.8981,012902024.03803.62-1.09-4-13.258.62
GESAN49,7249,4239,903.1730,79342024.034600.070.615.83-2.51-25.35
GIPTA30,8630,5032,752.2230,28-702024.03132-0.531.182.46-1.289.51
GLBMD37,0037,1012,783.9124,11-42024.0340-0.1-0.27-2.63-1.86-2.58
GLCVY43,4043,986,183.1318,883252024.031402.33-1.365.455.0929.57
GLRYH11,9011,9910,050.4970,662072024.031201.73-0.75-2.78-10.539.48
GLYHO15,6515,584,561.2454,152392024.036500.370.456.617.7151.06
GMTAS10,4210,27358,990.7799,211162024.031490.781.461.461.9645.33
GOKNR29,7430,0027,212.0522,632492024.033500.71-1.077.549.5252.21
GOLTS559,50524,004,801.4967,693172024.031817.586.873.516.87126.72
GOODY20,8620,9422,891.6825,20-542024.03270-0.2-0.383.781.5611.43
GOZDE29,6629,607,120.4530,40-5372024.03385-1.40.213.477.3142.46
GRNYO9,369,3624,474.7796,24-52024.0338-0.1200.75-0.9540.12
GRSEL135,60136,2013,373.4921,564312024.031024.22-0.44-2.8-5.799.41
GRTRK66,3065,7514,492.5819,99652024.031250.520.844.744.8260.77
GSDDE8,838,7576,230.731,98-382024.03150-0.250.91-0.23-0.5616.34
GSDHO4,024,004,720.5659,96-2862024.031.000-0.290.50.25-2.4312.29
GSRAY8,398,3054,00-9.539,956082023.091.0800.561.08-5.2-4.9833.18
GUBRF167,80152,60112,913.5223,87-6702024.03334-29.9621.7719.699.1
GWIND31,9632,7617,992.1329,952092024.035400.39-2.44-0.751.7847.01
GZNMI32,8832,589,892.4849,99-692024.0365-1.060.9210.6318.9646.66
HALKB18,9218,9812,121.028,494.8182024.037.1850.67-0.320.83.6757.93
HATEK13,2213,17151,810.6762,27-452024.0363-0.720.381.933.0425.79
HATSN52,4552,4017,043.9219,98-1752024.03222-0.790.17.262.146.52
HDFGS1,761,752,160.5578,77-1452024.03565-0.260.57-7.37-6.88-1.68
HEDEF24,0624,207,583.2119,99-2582024.03375-0.69-0.58-5.72-4.52-13.76
HEKTS12,7812,26161,673.8144,60-2692024.032.530-0.114.082.82-0.16-36.52
HKTM15,1215,0523.542,113.1637,27-172024.03105-0.160.474.28-5.91-11.42
HLGYO2,922,873,700.3720,60-4872024.033.145-0.151.74-0.68-2.6721.67
HOROZ46,1444,660,00024,05372024.03900.413.36-0.52-3.190
HRKET76,4577,509,332.3320,74-1982024.03115-1.72-1.3612.689.140
HTTBT72,2071,3558,825.3926,59452024.031280.351.196.180.9126.78
HUBVC13,5112,3964,571.584,48-782024.0370-1.119.0422.9327.3377.76
HUNER3,693,68114,861.1247,29-592024.031.000-0.060.27-0.27-5.14-3.66
HURGZ4,354,25111,790.9418,77-1762024.03592-0.32.35-4.199.0214.17
ICBCT15,1815,0014,712.657,151152024.038600.131.24.694.834.76
ICUGS16,1115,8652,972.7156,45-92024.0370-0.141.5130.8927.6855.71
IDGYO5,905,855,551.6579,34-892024.0350-1.770.86-4.07-2.811.74
IEYHO7,116,8711,861.7389,06-1422024.03544-0.263.4927.8831.6764.97
IHAAS26,5227,1444,2016.0334,36-382024.03163-0.24-2.29-1.49-11.5477.15
IHEVA3,333,283,90174,36-232024.03351-0.071.52-4.86-18.7853.46
IHGZT1,551,414,140.5259,63-812024.03800-0.19.934.035.4424
IHLAS1,361,301,340.4783,77-5722024.031.500-0.384.624.624.6236
IHLGM1,641,56107,871.2874,811742024.031.0000.175.133.84.4622.39
IHYAY5,965,9915,533.6473,91-732024.03450-0.16-0.50.3410.78115.16
IMASM12,9012,89234,152.6362,67522024.032310.2202.550.082.14
INDES8,228,1812,811.6161,231092024.037500.150.49-1.683.1443.46
INFO10,2710,2312,071.6468,62-222024.03228-0.10.391.780.39-18.36
INGRM532,00527,00165,468.498,40592024.03242.460.954.311.7213.49
INTEM255,25254,7558,398.4814,05322024.03191.640.22.632.8823.01
INVEO42,5842,069,171.6318,92-1.0432024.03240-4.351.24-0.28-2.122.01
INVES330,50333,5029,793.5519,982.8772024.0318815.35-0.9-1.34-1.4225.79
IPEKE46,0644,8257,171.7133,531792023.122600.692.631519.1144.11
ISATR5.308.247,505.308.247,501.434,25482611.8323,8214.0482024.03014047798.870021445.32
ISBIR130,00131,0027,661.1931,921622023.12324.99-0.765.262.7734.3
ISBTR799.997,50755.005,005.304,3168638.9725,6314.0482024.030484406.865.96-2.08-0.6240.37
ISCTR17,0916,495,451.532,6514.0482024.0325.0000.563.585.437.7687.49
ISDMR40,6840,6011,561.215,064.3242024.032.9001.490.21.357.1719.26
ISFIN17,1516,355,601.7138,965642024.036950.815.089.786.6452.71
ISGSY26,7826,443,890.7740,1302024.037501.292.840.918.5
ISGYO17,6917,565,470.5437,28-1042024.03959-0.110.742.794.9914.06
ISKPL13,6213,3321,642.1433,13292024.032130.142.189.668.4487.6
ISKUR6.800.000,006.800.000,000,230.0628,6014.0482024.0305715133.8000-23.86
ISMEN42,0240,6210,963.2729,202652024.031.5000.183.454.277.4134.72
ISSEN12,7012,5617,221.4619,36582024.034240.141.127.727.7223.9
ISYAT9,389,2019,933.6467,16-172024.03161-0.11.852.07-1.06-3.4
IZENR22,8222,7412,551.1823,99-3882024.03575-0.680.350.09-6.25-14.91
IZFAS46,5246,4089,6521.4271,08-92024.0365-0.150.261.662.78253.5
IZINV52,2051,80112,464.9248,94-42024.0318-0.210.773.78-1.3242.16
IZMDC6,266,229,100.5728,87-1.0282024.031.500-0.690.64-1.42-1.738.31
JANTS29,6030,0441,205.3316,98162024.037000.02-1.475.113.4281.15
KAPLM256,00262,0052,917.2216,76-312024.0320-1.53-2.296.678.29194.25
KAREL15,7415,7051,454.8133,93-1122024.03806-0.140.26-3.081.5535.57
KARSN16,2716,3817,292.4239,4392024.039000.01-0.678.32-1.0390.74
KARTN112,30111,8036,043.5221,74-8462023.1275-11.280.453.69-4.9154.9
KARYE30,0630,0618,340.7556,971302024.03552.370.40.73-1.7634.13
KATMR2,602,6622,500.7279,831672024.031.0770.16-2.26-6.4820.3736.84
KAYSE27,8027,724,751.422,799392023.097061.330.292.060.73-17.75
KBORU81,2580,5537,313.8523,971612024.031001.610.877.622.294.24
KCAER48,7448,6430,283.8825,79962024.036580.150.17-4.75-12.5364.37
KCHOL232,40230,907,801.2726,401.3542024.032.5360.530.651.262.4770.19
KENT943,00935,00514,6439.410,53572024.032200.260.86-2.18-889.55
KERVN2,272,272,261.2237,052532024.035890.430-6.58-3.81129.29
KERVT20,4219,8216,291.6427,183762024.036620.573.0311.4614.46117.7
KFEIN107,90104,5026,182.9374,95252024.03201.283.251.51-6.6684.76
KGYO30,8031,082,411.3348,26-932024.0340-2.33-0.91.581.056.35
KIMMR10,4210,427,521.2227,05292024.032400.1200.48-1.2371.38
KLGYO5,105,085,460.4946,102702024.031.3950.190.39-1.54-3.5976.47
KLKIM28,2428,9025,914.6526,041042024.034600.23-2.1502.0932.34
KLMSN30,1029,5041,050.7631,24-622024.0379-0.782.034.220.3337.07
KLNMA14,8214,9021,686.880,911.0342024.035.5000.19-0.54-4.7-8.249.21
KLRHO34,2834,1812,623.1714,663742024.031.6250.230.295.486.530.12
KLSER53,6553,5085,713.2721,23-5272024.03515-1.020.2818.6423.39-16.28
KLSYN5,475,50126,151.624,99792024.034310.18-0.552.821.679.18
KMPUR56,5557,0023,414.427,081042024.032430.43-0.792.33-0.18-1.89
KNFRT10,7810,6821,152.2922,37-462024.03264-0.170.940.190.4717.94
KOCMT17,8317,90116,351.3925,81672024.034550.15-0.390.39-5.610
KONKA49,6449,5021,371.1719,35342024.031300.260.280.770.125.62
KONTR175,90177,6060,8510.1246,193692024.032001.85-1.016.556.61-18.99
KONYA8.225,008.150,0062,3914.7815,97-1852024.035-38.020.952.052.5614.19
KOPOL50,9552,5019,583.3720,521532024.032160.71-3.0519.8825.6229.06
KORDS96,6095,8098,331.3328,61342024.031950.170.840.633.724.65
KOTON21,8421,7611,773.8113,1722024.0383000.372.54-4.130
KOZAA62,4561,4553,941.8141,313632023.123880.941.719.8413.4347.34
KOZAL23,0622,40168,293.129,87-1832024.033.203-0.062.955.598.1618.08
KRDMA26,0826,3018,120.7199,62-8322024.03240-3.46-0.84-0.382.2828.73
KRDMB22,8022,8816,470.6282,59-8322024.03119-6.96-0.35-1.550.5319.94
KRDMD31,5831,8222,110.8691,96-8322024.03780-1.07-0.88-2.470.1332.74
KRGYO27,7827,2212,782.0124,98-112024.0366-0.172.283.115.3-7.2
KRONT22,8422,6638,145.8264,95-212024.0386-0.240.798.878.5673.03
KRPLS7,967,9925,322.1244,94-362024.03175-0.21-0.382.052.459.19
KRSTL7,107,0119,431.5889,8432024.031920.021.280.28-2.47-37.72
KRTEK30,4030,068,520.8647,29-892024.0335-2.551.134.470.414.03
KRVGD26,0026,0421,101.3627,49332024.032400.14-0.152.771.7625.48
KSTUR5.700,006.045,00220,4159.5112,181602023.12437.65-5.71-17.06-17.39213.1
KTLEV48,5253,906,316.1133,327062024.031803.92-9.981.341.29-34.57
KTSKR71,2570,8514,270.9730,24512024.03461.120.570.780.9211.24
KUTPO97,9097,0092,581.6125,88592024.03401.470.884.63.7179.05
KUVVA53,5053,0015,072.8677,95242024.03310.770.94-1.8424.1915.05
KUYAS48,1446,3833,333.399,59232024.031000.233.813.272.43-10.1
KZBGY25,5225,402,430.8234,784762024.033001.590.472.662.7436.69
KZGYO20,6020,6038,720.4524,97172024.032000.0900.2-1.06-2.55
LIDER79,4582,0018,873.2830,901332024.031650.8-3.11-3.11-8.6823.77
LIDFA8,178,123,661.641,121342024.032540.530.621.740-0.24
LILAK25,9225,8674,592.5517,031212024.035900.210.310.93-4.840
LINK670,50680,001.604,4946.4160,48-52024.0311-0.45-1.4-0.0813.74221.12
LKMNH94,9593,9511,172.2971,05752024.03362.081.06-9.83-17.4447.92
LMKDC22,8423,269,664.5630,186522024.035161.26-1.72-1.5540
LOGO108,10106,5041,324.7666,25-362024.03100-0.361.57.245.6753.27
LRSHO3,013,019,550.5184,16-772024.03768-0.10-21.62-27.4742.65
LUKSK110,00111,3026,953.2316,94332024.03281.18-1.171.85072.96
MAALT1.015,001.006,00517,763.3623,51-292024.037-4.160.9-5.32-10.4228.4
MACKO93,5092,8514,285.9333,99352024.03251.40.75.653.245.82
MAGEN24,2425,00102,422.6712,731.1712024.031.1800.99-3.04-2.81-11.53155.7
MAKIM35,5834,3824,575.8437,99242024.031120.223.555.958.5458.93
MAKTK7,877,7713,311.7651,54752024.032000.371.291.94-5.7552.22
MANAS14,6014,4222,852.0571,90-52024.0383-0.061.2512.9213.18105.06
MARBL15,0415,0026,452.1225,78332024.032290.150.135.48-1.1211.26
MARKA87,9092,001.213,0517.8899,26282024.03211.35-4.46-1.3510.08168.97
MARTI3,753,7188,490.7760,481022023.096000.171.356.225.62-1.83
MAVI131,70131,5022,216.6372,579602024.033972.420.155.533.7131.17
MEDTR37,3237,70149,242.6120,53112024.031190.09-1.01-1.536.4534.05
MEGAP7,357,409,921.4476,15-232024.03275-0.08-0.68-3.29-8.5877.54
MEGMT40,5841,5022,123.4623,661382024.032650.52-2.2210.0312.4181.81
MEKAG56,8054,1035,433.4927,01-102024.0363-0.164.999.132.16-2.15
MEPET10,9210,724,930.5352,81-902024.0375-1.21.870.09043.68
MERCN11,7811,9236,891.529,04302024.031900.16-1.181.122.44-15.31
MERIT291,00283,0063,650.9928,16852024.03283.042.65-1.8619.36336.65
MERKO11,4611,3131,911.6378,39532023.091010.531.334.37-3.6245.06
METRO2,742,701,340.3960,081452024.035400.271.48-6.16-4.223.42
METUR13,5613,7350,595.4174,8312024.031080.01-1.24-5.64-1.9579.13
MGROS559,50548,509,922.3350,761.2422024.031816.862.14.485.6669.68
MHRGY4,744,73123,640.7522,4112024.0382700.21-1.66-6.51-8.67
MIATK59,4555,0520,0110.0757,346692024.034941.358.173.84-8.6764.96
MIPAZ119,90109,0052,2011.7420,49-482024.03208-0.231021.4836.72208.86
MMCAS27,5026,28126,13-37.591,78-22023.1213-0.174.6423.2132.98238.67
MNDRS12,4412,123,840.449,72-6272024.03277-2.262.642.392.947.74
MNDTR7,687,8410,871.8815,30-8952023.121.049-0.85-2.046.228.7841.18
MOBTL5,535,3717,581.0220,2872024.031.0250.012.984.746.1450.68
MOGAN12,1112,1525,930.7110,75-1.4862024.032.440-0.61-0.330.67-9.150
MPARK365,25345,0010,324.8133,156832024.032083.285.944.354.43145.3
MRGYO5,975,861,690.368,821.2832023.123763.411.8811.597.9632.08
MRSHL1.951,001.932,003.554,6724.276,38-162024.0311-1.430.981.30.15.86
MSGYO13,5213,282,120.5227,15-22024.03134-0.011.811.5-3.15-1.31
MTRKS54,9054,0028,845.9840,34312024.03400.781.27.47-1.6262.31
MTRYO8,638,502,571.2594,9742024.03420.091.53-0.81-0.6921.55
MZHLD7,697,6815,6911.6566,43-282024.03109-0.250.13-1.165.2-1.41
NATEN47,4047,9694,711.2227,246292024.031653.81-1.21-2.35-1.955.2
NETAS66,5064,8046,8725.0136,92-852024.0365-1.312.622.23-4.9361.17
NIBAS16,9016,8029,521.7876,60-42024.0354-0.070.61.52.421.99
NTGAZ15,9115,9516,201.3338,45622024.032300.27-0.251.34-0.56-26.27
NTHOL39,4838,508,300.5521,802152024.035640.382.551.442.87104.35
NUGYO9,149,003,710.8550,23802024.033350.241.563.751.3352.33
NUHCM254,75253,5019,502.6418,771082024.031500.720.495.233.14-16.06
OBAMS35,7236,1014,012.0919,903152024.034790.66-1.05-0.89-5.750
OBASE39,4038,5838,833.7130,75-72024.0346-0.162.136.660.511.18
ODAS8,788,723,100.8878,502312024.031.4000.160.692.570.466.42
ODINE81,8081,0546,216.9939,98-1022024.03111-0.920.9310.5416.860
OFSYM40,1240,1644,972.9315,54142024.031460.09-0.16.593.67-2.9
ONCSM147,50153,101.516,1216.0124,93-362024.0324-1.51-3.66-1.0111.49-1.4
ONRYT66,9067,8046,70031,3722024.03630.04-1.25-1.83-11.910
ORCAY11,7611,7614,732.4358,87-182024.0380-0.23-0.170.690.6930.01
ORGE66,1564,4023,463.1851,921012024.03801.262.720.612.966.69
ORMA244,70245,0021,531.8712,853472023.122712.75-0.12-4.797.2888.23
OSMEN247,90256,2511,892.930,47892024.03214.24-3.265.18-7.5946.85
OSTIM6,326,293,330.6684,82-472024.03157-0.30.486.047.481.12
OTKAR641,50641,0028,869.0827,17-4172024.03120-3.480.160.71-2.5852.98
OTTO300,00297,5056,196.9245,35102024.0381.280.849.493.09-3.23
OYAKC75,0574,609,132.9624,148072024.031.2470.650.547.9119.935.26
OYAYO36,8237,1218,977.8152,60-32024.0320-0.14-0.811.66-4.2654.32
OYLUM10,1010,206,681.4282,29-222024.0385-0.26-0.98-3.990.235.39
OYYAT43,3443,106,892.3330,34-2832024.03300-0.940.793.585.347.58
OZGYO5,595,531,150.3338,89-72024.03250-0.031.090.181.6414.55
OZKGY11,4011,044,280.3924,971.7582024.031.4561.213.35-0.616.1448.57
OZRDN49,1449,269,183.9166,65-102024.0321-0.46-0.24-17.27-7.7220.38
OZSUB32,3032,7224,923.4533,2472024.03600.12-1.281.251.4532.59
OZYSR26,5225,9216,72030,03282024.031030.272.392.55-2.570
PAGYO53,5051,151,560.5137,021492024.03871.714.53.2511.4757.35
PAMEL119,00118,2020,464.1823,90122024.03310.40.682.23-2.714.42
PAPIL141,30143,1076,1812.2689,49272024.03340.8-1.26-6.11-4.4164.11
PARSN116,10113,0035,391.1229,80592024.03770.772.571.670.9627.22
PASEU75,6075,3035,139.8920,2362024.031680.030.33-0.413.9543.5
PATEK70,2069,45338,3814.5620,1382024.031340.061.08-0.07-4.230
PCILT16,6617,096,362.0438,02762024.031180.65-2.34-2.85-13.0737.48
PEHOL27,5828,008,462.5390,56172024.031430.12-1.5-3.23-2.4166.75
PEKGY7,057,705,911.668,29-1282024.03670-0.19-10-11.72-11.15-78.86
PENGD7,627,5629,640.4676,83-472024.03175-0.270.79-1.68-0.2632.29
PENTA16,3116,0236,062.2138,87632024.033940.161.694.760.99-9.45
PETKM23,7823,764,211.0548,048712024.032.5340.3402.869.2930.48
PETUN89,7587,407,930.7133,1052024.03430.132.692.876.5944.04
PGSUS253,25252,005,812.2842,43-3.5012024.03500-70.58.9311.1290.57
PINSU23,5823,9412,961.8132,42-332024.0395-0.35-1.5-2.64090.78
PKART90,8090,60113,078.0733,80232024.03230.990.225.83-5.56182.87
PKENT264,75268,0025,808.8519,93-882024.0325-3.52-1.31-1.58-7.1921.67
PLTUR22,6423,5892,101.320,20-552024.03245-0.23-3.9918.7226.1362.64
PNLSN61,9562,0026,753.1727,99212024.03750.2803.85-1.519.93
PNSUT90,7089,4013,660.5138,1122024.03450.031.452.895.9636.49
POLHO13,5713,539,170.7821,621872024.037590.250.32.42-1.31-3
POLTK8.625,008.902,501.177,14156.522,67-192024.034-5.18-3.124.82.62-43.98
PRDGS6,576,3323,710.9656,52-922024.03196-0.473.791.73.34.29
PRKAB37,3236,5874,146.9716,24-862024.03217-0.42.025.192.0223.82
PRKME26,3825,7010,481.231,47132024.031490.092.653.453.2938.99
PRZMA35,9234,7621,103.1173,85-152024.0324-0.613.342.16-3.18-14.07
PSDTC97,7094,9039,297.8881,60-12024.037-0.12.953.615.0573.54
PSGYO5,775,759,420.6433,10-2392024.031.640-0.150.356.656.8515.63
QNBFB302,25301,7529,4510.720,129.8642024.033.3502.940.17-3.13-4.955.04
QNBFL114,00114,50137,8343.310,591632024.031.0000.16-0.44-4.6-4.210.57
QUAGR3,393,3822,471.0832,26-6492024.032.640-0.2502.420.6-41.12
RALYH234,80238,8032,538.9137,202292024.03633.63-2.430.526.05199.29
RAYSG415,25406,0054,2222.545,469242024.031635.672.035.881.7274.42
REEDR35,9234,0638,146.222,60-2202024.03950-0.235.5810.651.0166.79
RGYAS122,10121,702,120.69,533.2392024.033319.780.25-0.65-1.370
RNPOL29,3229,0222,891.3353,2832024.03300.11.034.051.45-25.92
RODRG116,60120,4080,4111.954,7792024.0371.23-3.16-11.4-9.61119.59
ROYAL6,806,802,070.6524,491972023.12603.290000
RTALB11,6811,605,310.8284,561262024.031001.260.691.57-0.85-18.55
RUBNS28,6829,7220,750.9735,82542024.03750.72-3.5-2.78-5.5327.69
RYGYO52,2051,801,120.7529,105932024.035001.190.580.39-5.9698.4
RYSAS53,0553,2032,1313.5727,337712024.035001.54-0.28-6.6-8.7776.83
SAFKR58,3053,0012,063.2466,13142024.03350.391024.574.4881.06
SAHOL107,80106,4013,300.953,18-5.3662024.032.100-2.551.324.6611.7184.21
SAMAT46,8447,40274,834.6580,8682024.03370.21-0.97-6.128.9615.9
SANEL24,9624,18777,38-87.699,17-232023.1218-1.253.231.71-2.19-0.16
SANFM77,7073,7042,196.3247,67192024.03300.635.43-0.963.698.62
SANKO25,6025,4010,142.2513,50-502024.03150-0.330.794.151.5934.38
SARKY36,6037,4011,812.4581,592142024.035000.43-2.14-3.682.5231.09
SASA44,3444,429,092.7823,5510.7262024.035.4101.98-0.180.771.0521.68
SAYAS67,4067,0544,447.6154,91362024.03770.470.52-0.52-2.67-22.04
SDTTR273,50274,0051,0110.7121,10-992024.0358-1.71-0.187.4710.590.83
SEGMN24,9225,000,00019,55122024.031790.07-0.32-8.7200
SEGYO4,384,365,100.6624,971582024.038140.190.461.861.39-25.89
SEKFK10,4310,404,281.8451,17652024.031000.650.29-0.574.448.15
SEKUR11,8711,5421,661.7876,76-332024.0349-0.692.865.986.5572.78
SELEC48,8248,68136,551.7314,902482024.036210.40.291.719.22-20.39
SELGD54,9551,8523,949.6298,66-62024.0322-0.295.9821.2527.79162.92
SELVA13,7613,755,740.7548,561982024.03782.540.077.083.8523.63
SEYKM9,229,3225,483.8974,69-282024.03100-0.28-1.07-3.05-1.9262.04
SILVR18,4718,2467,941.6751,34332024.03450.741.26-1.12-5.1933.07
SISE50,1550,508,830.9948,912.3552024.033.0630.77-0.79-2.91-0.210.84
SKBNK4,164,163,711.2750,135042024.032.5000.200.73-9.5722.35
SKTAS5,675,7217,860.6858,91-522024.03222-0.23-0.872.533.0922.2
SKYLP116,80107,4023,456.1878,74-92024.0310-18.7513.517.1622.37
SKYMD11,3311,2834,382.133,85-402024.03155-0.260.44-1.82-5.7462.32
SMART36,4035,4225,354.0593,2692024.03320.32.828.52327.34
SMRTG49,9049,9029,6411.1326,952922024.036060.48-0.040.28-5.35-9.72
SNGYO6,216,156,250.3154,218012024.031.5000.530.983.517.39127.47
SNICA8,037,9712,191.6539,571472024.036000.240.755.669.78.51
SNKRN40,9640,24139,324.1889,12142024.0381.771.79-2.48-4.7457.66
SNPAM78,3078,75170,037.934,1222024.031300.02-0.57-2.06-4.51-39.77
SODSN164,60165,9052,6920.931,03432023.12152.86-0.789.0113.52126.72
SOKE13,9213,8816,032.0323,01-1032024.03387-0.270.291.83-2.11-13.59
SOKM65,4064,358,811.5445,73122024.035930.021.556.436.524.45
SONME95,0096,80589,397.255,73612024.03740.83-1.861.663.5452.73
SRVGY320,50323,003,010.9924,56682024.03521.3-0.770.087.193.81
SUMAS398,75398,7573,499.8325,23-772023.126-12.3309.55-5.57104.49
SUNTK20,7420,8036,072.6920,68-452024.03475-0.1-0.296.918.025.82
SURGY47,9048,009,681.522,82-2012024.03168-1.2-0.21-2.76-0.9960.09
SUWEN30,2630,0634,07750,89172024.032240.070.67-2.95-7.4617.84
TABGD198,60197,0026,654.5820,071332024.032610.510.814.5-4.9769.95
TARKM486,50500,5060,296.2723,792022024.03219.62-2.89.637.1-11.79
TATEN29,6629,7214,032.9325,01802024.032810.29-0.2-2.43-9.57-3.64
TATGD27,0026,8617,221.3741,39-1212024.03136-0.890.524.255.14-19.83
TAVHL279,25273,0010,481.9848,892982024.033630.822.298.667.61159.77
TBORG97,9598,1527,672.844,64-6612024.03323-2.05-0.2-0.86-0.8633.72
TCELL111,00111,2012,651.7153,942.6352024.032.2001.2-0.274.6210.2497.68
TDGYO10,6810,5411,393.0255,2052024.03690.071.33-1.57-2.8239.06
TEKTU4,764,5018,150.3365,17-592024.03300-0.25.781.06-0.2168.2
TERA35,6435,808,242.6531,42122024.03530.23-0.452.71-3.78-8.62
TETMT12.000,0012.065,00220,96120.4844,30372024.03132.81-0.54-2.83-3.58278.55
TEZOL18,7118,78326,112.2824,97382024.034400.09-0.37-3.669.873.94
TGSAS68,3568,8046,446.1557,7192024.03150.59-0.656.221.18137.74
THYAO308,75310,002,550.8350,446.9182024.031.3805.01-0.40.24035.06
TKFEN58,1059,406,780.8949,32-5312024.03370-1.43-2.192.0210.2557.37
TKNSA33,0433,5014,992.3649,98-952024.03201-0.47-1.370.126.7911.25
TLMAN108,70109,7014,962.4139,47332024.03211.55-0.914.021.9728.26
TMPOL84,9084,0560,952.2748,60142024.031411.014.172.29-10.3
TMSN141,40138,0021,402.828,671052024.031150.922.469.119.8768.64
TNZTP60,0059,758,642.1221,82732024.031280.570.424.621.7-1.64
TOASO314,75314,508,534.424,112.8062024.035005.610-5.84-7.561.51
TRCAS28,5228,5419,580.9227,93-192024.03256-0.0700.14-3.1947.88
TRGYO55,5553,103,870.6321,111.0622024.031.0001.064.614.033.5475.24
TRILC25,1626,3640,563.0759,84-272024.03162-0.17-4.33-9.354.3120.65
TSGYO12,9812,9119,432.1711,2582024.036500.010.541.886.92115.97
TSKB12,7612,764,281.5440,701.9342024.032.8000.690.084.768.9694.96
TSPOR2,092,0546,41-16.3748,95-1.2662023.092.500-0.512.44-0.47-4.5530.44
TTKOM52,4052,8510,401.6313,311.0432024.033.5000.3-0.761.758.59115.31
TTRAK848,00850,508,966.4724,941.7482024.0310017.47-0.29-5.67-9.1127.21
TUCLK11,9011,908,101.1858,31782024.031800.440-0.42-4.4213.77
TUKAS7,838,009,551.3937,16-792024.031.472-0.05-2.138.98.7514.64
TUPRS169,00170,605,491.4446,533202024.031.9270.17-0.88-2.482.1825.67
TUREX71,3572,5015,721.8420,82532024.031080.49-1.521.2811.91145.36
TURGG639,00622,0028,353.6423,32-62024.037-0.822.656.425.5435.71
TURSG69,0567,7510,304.1318,883.5272024.031.1623.041.85-2.89-11.8270.12
UFUK549,00537,001.115,9317.756,97-312024.0347-0.662.24-0.4519.35514.78
ULAS26,8427,7431,852.9295,53-52024.0325-0.21-3.24-1.427.9368.81
ULKER181,10178,3014,463.0839,082.1672024.033695.871.574.266.47121.26
ULUFA14,5514,372,961.9156,531552024.031341.161.253.126.4468.4
ULUSE202,10188,60104,71276,30-932024.0380-1.167.168.0213.853.92
ULUUN27,4427,7217,760.6738,72592024.031910.31-1.011.48-0.445.38
UMPAS11,7710,934,120.5640,02-12023.1242-0.027.698.184.3447.68
UNLU16,4116,2637,701.5734,13242024.031750.140.921.05-0.853.86
USAK19,4017,6411,961.6280,94-962024.03245-0.399.9860.7376.3670.63
UZERB697,00698,001.389,2894.1325,1042023.1280.55-0.14-6-10.87392.23
VAKBN23,1223,226,861.256,1012.0232024.039.9161.21-0.353.44.9980.22
VAKFN3,313,284,342.0437,863082024.032.0000.150.925.412.4826.82
VAKKO134,90133,709,323.3413,034102024.031602.560.92.98-4.9378.68
VANGD17,4617,3714,652.8177,06-32024.0325-0.120.520.58-4.07-1.91
VBTYZ29,4028,6632,415.5344,12232024.031170.22.589.293.7412.51
VERTU47,6247,082,330.6838,274792024.03529.211.154.34-4.7233.61
VERUS291,75301,0066,936.8521,251902024.03702.71-3.07-0.34-2.5948.1
VESBE21,1621,167,821.3222,666172024.031.6000.390-1.21-1.1232.25
VESTL78,5578,6020,030.6547,21-2162024.03335-0.64-0.13-0.63-0.3269.77
VKFYO24,4024,4669,3815.0448,36-22024.0330-0.07-0.25-4.31-4.84-1.61
VKGYO2,052,084,900.5131,48-4112024.032.950-0.14-1.44-3.76-0.4913.26
VKING52,0057,350,009.1921,44-232024.0342-0.54-9.338.4725.06112.25
VRGYO18,1318,209,700.926,55-282024.03205-0.14-0.5-0.39-15.53-9.45
YAPRK445,50450,2544,2916.0227,98-222024.0314-1.52-1.06-4.25-7.33109.94
YATAS35,4835,007,980.9658,98722024.031500.481.372.370.9746.37
YAYLA14,7214,9715,841.2873,56152024.03500.3-1.67-3.67-13.72130
YBTAS161.995,00161.997,5069,7316.756,932512023.1202508.260-0.62-6.3613.68
YEOTK194,40199,3040,9711.736,292462024.03962.57-2.415.023.6818.24
YESIL4,524,1139,061.3591,83-942024.03215-0.449.986.352.9615.6
YGGYO53,0049,221,510.7882,311462024.032420.67.684.898.6551.52
YGYO9,969,061,280.1984,52682024.032350.299.936.527.68203.66
YIGIT32,1430,440,00024,95-1162024.03301-0.395.789.38-7.310
YKBNK31,9831,784,041.4938,7910.3022024.038.4471.220.63-3.73-5.3970.74
YKSLN20,7421,0051,893.8329,26-622024.03125-0.49-1.241.67-1.846.26
YONGA72,5072,6015,474.0127,56-2672023.1217-15.87-0.141.970.1470.03
YUNSA80,7080,409,211.6342,09442024.03600.730.371.19015.57
YYAPI5,945,402,650.7175,30812024.033220.25100.51-3.88100
YYLGD12,6112,8222,862.0631,014032024.031.0870.37-1.726.245.97-1.33
ZEDUR10,2810,279,971.3139,97262024.031750.150.10.88-7.47-7.14
ZOREN5,625,652,550.5837,333.5162024.035.0000.7-0.532.181.6332.86
ZRGYO7,527,549,000.8518,93732024.034.6940.02-0.27-2.59-3.4732.63
566 adet hisse
Status Bar

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?