Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5674
  • EURTRY

    35,0678
  • EURUSD

    1,0747
  • AU ONS

    2337,36

Akbank T.A.Ş. ( AKBNK Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:37:49
61,10TL Güncel Fiyatı
% -0,65 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% -7,98 Aylık Değişim
% 74,57 Yıllık Değişim
% 672,24 TL 2 Yıllık Değişim

AKBNK Hisse Grafiği

Akbnk (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Akbnk En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (19.06.2024)60,70 63,10
Haftalık 60,70 63,10
Aylık (Son 30 gün) 58,20 69,90
Yıllık (Son 12 ay) 17,82 70,75

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Akbank T.A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
61,10 TL
Açılış Fiyatı
62,70 TL
AO Fiyatı
61,96 TL
Taban Fiyatı
55,00 TL
Tavan Fiyatı
67,20 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
4.776.103.028,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
77.088.933 adet
Halka Açıklık Oranı
53,13%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:37:49
Sermaye
5.200.000.000,00 TL
Özsermaye
213.100.886.000,00 TL
Piyasa Değeri
317.720.000.000,00 TL
Hisse Adedi
2.762.790.155,90 adet
F/K
4,79
PD/DD
1.49
NK/Sermaye
2,54
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
13.184.292.872,00 TL

Şirket Künyesi

Akbnk Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Akbank T.A.Ş.
Adres: Sabancı Center, 34330 4.Levent /İstanbul
Telefon: 0 212 385 55 55
Faks: 0 212 319 52 52

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
İHRACATI GELİŞTİRME A.Ş.%1.1655,919,527 TL
İSTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.Ş.%0.875,247,000 TL
JCR AVRASYA DERECELENDİRME A.Ş.%2.861,427,950 TL
KREDİ GARANTİ FONU A.Ş.%1.497,658,720 TL
KREDİ KAYIT BÜROSU A.Ş.%9.09675,000 TL
TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI A.Ş.%0.038 TL
BANKALARARASI KART MERKEZİ A.Ş.%4.898,681,170 TL
BİRLEŞİK İPOTEK FİNANSMANI A.Ş.%8.334,166,665 TL
BORSA İSTANBUL A.Ş.%0.301,284,640 TL
AKBANK AG%100.00320,000,000 EUR

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Akbnk Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
AKBNK26.03.20241,040,000,00191,75
AKBNK30.03.20231,100,000,00173,00
AKBNK30.03.20221,030,000,0023,30
AKBNK26.03.20211,030,000,0012,04
AKBNK03.01.20191,1730,000,000,00
AKBNK28.03.20181,040,000,0040,00
AKBNK30.03.20171,030,000,0022,50
AKBNK30.03.20161,020,000,0015,00
AKBNK30.03.20151,020,000,0014,24
AKBNK31.03.20141,020,000,0011,67
AKBNK29.03.20131,020,000,0014,25
AKBNK02.04.20121,020,000,0010,45
AKBNK23.03.20111,020,000,0014,25
AKBNK16.04.20101,330,0033,330,00
AKBNK30.03.20101,020,000,0018,00
AKBNK31.03.20091,030,000,0012,00
AKBNK31.03.20081,040,000,0024,00
AKBNK28.06.20071,250,0025,000,00
AKBNK30.03.20071,030,000,0030,00
AKBNK08.06.20061,220,0022,220,00
AKBNK29.03.20061,030,000,0030,00
AKBNK07.10.20051,000,000,000,00
AKBNK01.07.20051,200,0020,000,00
AKBNK28.03.20051,040,000,0025,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
20.06.2024AKBNK62,7063,1060,7061,1077.088.93361,96%0
19.06.2024AKBNK62,7063,1060,7061,1077.088.93361,96%0
18.06.2024AKBNK62,7063,1060,7061,1077.088.93361,96%0
17.06.2024AKBNK62,7063,1060,7061,1077.088.93361,96%0
16.06.2024AKBNK62,7063,1060,7061,1077.088.93361,96%0
15.06.2024AKBNK62,7063,1060,7061,1077.088.93361,96%0
14.06.2024AKBNK62,7063,1060,7061,1077.088.94061,96%-0.65
13.06.2024AKBNK63,0564,0061,5061,5073.408.06062,38%-1.13
12.06.2024AKBNK60,6562,9060,2062,2056.287.28061,98%2.64
11.06.2024AKBNK59,4061,6059,2060,6083.153.04060,68%1.93
10.06.2024AKBNK59,0060,3558,2059,4561.061.87059,26%0.25
09.06.2024AKBNK61,3561,4559,1559,3056.386.82259,96%0
08.06.2024AKBNK61,3561,4559,1559,3056.386.82259,96%0
07.06.2024AKBNK61,3561,4559,1559,3056.386.82059,96%-3.03
06.06.2024AKBNK62,6562,9560,8061,1558.237.48061,98%-1.93
05.06.2024AKBNK64,0565,0562,1062,3579.136.64063,29%-1.81
04.06.2024AKBNK66,8067,4063,5063,5057.120.99065,52%-4.94
03.06.2024AKBNK66,4567,4064,6066,8064.050.35066,25%0.6
31.05.2024AKBNK65,8068,8063,8066,40125.307.20066,52%1.07
30.05.2024AKBNK66,4067,3564,8065,7072.102.52066,17%-0.46
29.05.2024AKBNK69,8069,8066,0066,0059.905.93067,62%-5.44
28.05.2024AKBNK68,0069,9067,3569,8060.706.16068,82%2.65
27.05.2024AKBNK66,7068,0065,4068,0048.715.02066,95%2.26
24.05.2024AKBNK66,5567,8065,8066,5057.836.63066,80%-0.08
23.05.2024AKBNK66,2568,9066,1066,5588.163.25067,39%0.45
22.05.2024AKBNK67,2068,5064,1566,25128.164.30066,32%-1.63
21.05.2024AKBNK64,6070,7564,4567,35237.249.40068,30%4.42
20.05.2024AKBNK62,9065,2562,4064,5078.966.57064,21%2.54
17.05.2024AKBNK59,3563,0559,0062,90109.988.40061,83%6.34
16.05.2024AKBNK57,3059,1556,8059,1590.178.00057,97%3.41
15.05.2024AKBNK57,3058,7056,0057,2084.317.87057,03%-0.52
14.05.2024AKBNK57,5557,9556,3557,50109.276.20057,26%2.68
13.05.2024AKBNK58,1558,2555,8556,0097.974.46057,19%-3.11
10.05.2024AKBNK59,7559,9057,8057,8082.417.54059,19%-2.69
09.05.2024AKBNK60,5060,7559,4059,4073.846.60060,08%-1
08.05.2024AKBNK61,6062,3059,0060,0093.629.38060,33%-2.6
07.05.2024AKBNK60,2562,4559,8061,6090.335.35061,19%2.24
06.05.2024AKBNK60,0060,6559,2060,2542.522.19059,97%0.33
03.05.2024AKBNK58,5560,1057,8560,0579.154.56059,13%3.27
02.05.2024AKBNK60,0060,4058,0558,1572.988.85058,70%-2.19
30.04.2024AKBNK60,3061,3559,4559,4573.215.50060,45%-1.49
29.04.2024AKBNK59,5560,4059,1060,3562.512.63059,86%2.2
26.04.2024AKBNK57,8059,9557,7059,0582.044.13058,90%2.79
25.04.2024AKBNK60,4560,8557,4557,4581.800.04059,27%-4.73
24.04.2024AKBNK60,2561,1560,0560,3081.096.04060,58%0.75
22.04.2024AKBNK62,9563,3059,8059,8576.153.69061,13%-4.24
19.04.2024AKBNK58,2062,5557,0062,5075.560.28059,71%6.75
18.04.2024AKBNK56,5558,9056,4558,5568.368.05057,90%4.46
17.04.2024AKBNK56,5058,6556,0556,0583.747.74057,30%0.36
16.04.2024AKBNK58,4058,8555,5055,8571.099.68056,54%-4.37
15.04.2024AKBNK56,6559,3056,5558,4076.419.25057,80%3
09.04.2024AKBNK55,7057,7055,6556,7026.959.67056,65%2.16
08.04.2024AKBNK55,8056,5555,0055,5057.245.71055,84%-0.27
05.04.2024AKBNK54,0055,7552,1555,6583.579.10053,61%6.2
04.04.2024AKBNK49,3052,5548,8652,4095.493.30050,71%6.42
03.04.2024AKBNK49,3049,8248,2449,2465.659.68048,99%-0.12
02.04.2024AKBNK47,9849,8247,5449,30116.053.00048,76%3.14
01.04.2024AKBNK47,2248,7645,8047,8082.619.23047,38%2.18
29.03.2024AKBNK47,0047,7046,2246,7864.583.95046,91%0
28.03.2024AKBNK44,6847,3644,6246,7882.871.02046,15%5.36
27.03.2024AKBNK44,5045,1643,8444,4068.362.43044,41%0.27
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?