Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5674
  • EURTRY

    35,0678
  • EURUSD

    1,0747
  • AU ONS

    2337,36

Alarko Holding A.Ş. ( ALARK Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:57
112,70TL Güncel Fiyatı
% -1,74 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% -6,16 Aylık Değişim
% 25,40 Yıllık Değişim
% 246,85 TL 2 Yıllık Değişim

ALARK Hisse Grafiği

Alark (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Alark En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (19.06.2024)112,00 116,00
Haftalık 112,00 116,00
Aylık (Son 30 gün) 110,60 124,78
Yıllık (Son 12 ay) 66,30 144,22

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Alarko Holding A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
112,70 TL
Açılış Fiyatı
115,70 TL
AO Fiyatı
113,61 TL
Taban Fiyatı
101,50 TL
Tavan Fiyatı
123,90 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
656.321.008,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
5.776.957 adet
Halka Açıklık Oranı
37,12%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:57
Sermaye
435.000.000,00 TL
Özsermaye
46.140.414.472,00 TL
Piyasa Değeri
49.024.500.000,00 TL
Hisse Adedi
161.476.062,75 adet
F/K
7,94
PD/DD
1.06
NK/Sermaye
-2,93
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
-1.275.482.128,00 TL

Şirket Künyesi

Alark Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Alarko Holding A.Ş.
Adres: Muallim Naci Cad. No : 69 34347 Ortaköy-Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0 212 227 52 00
Faks: 0 212 260 35 04

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
ALARKO ENERJİ A.Ş.%89.24202,555,145 TL
ALARKO FENNİ MALZEME SATIŞ VE İMALAT A.Ş.%88.68203,954 TL
ALEN ALARKO ENERJİ TİCARET A.Ş.%16.95338,950 TL
ALSER ALARKO SERMAYE YATIRIMLARI HOLDİNG A.Ş.%100.00320,000,000 TL
ALSİM ALARKO SANAYİ TESİSLERİ VE TİCARET A.Ş.%99.91199,816,484 TL
ALTEK ALARKO ELEKTRİK SAN.TES.İŞL.VE TİC.A.Ş.%40.1337,115,771 TL
ALYAT TEKNOLOJİ YATIRIMLARI HOLDİNG A.Ş.%99.50218,900,000 TL
HAK GAYRİMENKUL TARIM SANAYİ VE TİC.A.Ş.%0.000 TL
TÜM TESİSAT VE İNŞAAT A.Ş.%49.1569,305 TL
ALARKO HAVACILIK ENDÜSTRİ YATIRIMLARI A.Ş.%100.0030,000,000 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Alark Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
ALARK30.05.20241,010,000,0096,86
ALARK15.11.20231,000,000,0023,00
ALARK25.08.20231,000,000,0035,00
ALARK01.06.20231,010,000,0070,00
ALARK31.05.20231,000,000,0033,00
ALARK06.05.20221,010,000,0023,00
ALARK11.05.20211,010,000,0013,80
ALARK23.10.20201,010,000,007,90
ALARK24.04.20191,060,000,0017,06
ALARK14.09.20181,950,0094,660,00
ALARK27.06.20181,060,000,0027,00
ALARK20.04.20171,060,000,0031,00
ALARK31.05.20161,070,000,0026,00
ALARK29.05.20151,020,000,006,18
ALARK30.05.20141,010,000,006,80
ALARK31.05.20131,010,000,005,40
ALARK31.05.20121,010,000,002,67
ALARK31.05.20111,010,000,002,22
ALARK31.05.20101,000,000,001,60
ALARK03.07.20091,040,003,520,00
ALARK29.05.20091,010,000,001,38
ALARK30.05.20081,000,000,001,05
ALARK26.12.20071,060,005,840,00
ALARK30.07.20071,000,000,000,85
ALARK19.07.20071,000,000,000,00
ALARK26.06.200611,000,001000,000,00
ALARK31.05.20061,000,000,007,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
19.06.2024ALARK115,70116,00112,00112,705.776.957113,61%0
18.06.2024ALARK115,70116,00112,00112,705.776.957113,61%0
17.06.2024ALARK115,70116,00112,00112,705.776.957113,61%0
16.06.2024ALARK115,70116,00112,00112,705.776.957113,61%0
15.06.2024ALARK115,70116,00112,00112,705.776.957113,61%0
14.06.2024ALARK115,70116,00112,00112,705.776.957113,61%-1.74
13.06.2024ALARK114,50116,00114,10114,705.197.452114,95%1.24
12.06.2024ALARK112,30113,80110,60113,304.638.094112,46%0.89
11.06.2024ALARK113,20113,90111,20112,304.368.325112,54%-0.8
10.06.2024ALARK116,00116,70112,70113,203.410.315114,22%-2.58
09.06.2024ALARK118,60119,40115,50116,204.826.402117,24%0
08.06.2024ALARK118,60119,40115,50116,204.826.402117,24%0
07.06.2024ALARK118,60119,40115,50116,204.826.402117,24%-1.61
06.06.2024ALARK118,90121,30118,00118,104.623.405119,55%-0.67
05.06.2024ALARK121,50122,20116,60118,906.001.766118,64%-1.74
04.06.2024ALARK120,90123,00120,40121,006.850.009121,80%0.08
03.06.2024ALARK120,70121,50118,20120,906.347.392119,93%0.67
31.05.2024ALARK122,90123,80119,00120,108.111.239121,58%-1.96
30.05.2024ALARK120,90123,60120,20122,5010.797.120121,94%3.17
29.05.2024ALARK120,32123,00118,24118,7312.780.630120,20%0.34
28.05.2024ALARK117,64119,43116,85118,347.215.298117,98%1.1
27.05.2024ALARK119,72120,12116,25117,059.093.532118,33%-2.16
24.05.2024ALARK118,14124,78117,05119,6231.185.700121,76%1.26
23.05.2024ALARK120,52123,10118,14118,1410.772.670120,37%-1.81
22.05.2024ALARK118,04120,81118,04120,328.451.046120,02%2.45
21.05.2024ALARK122,20122,70117,44117,4414.382.070119,84%-2.79
20.05.2024ALARK116,15121,01115,95120,8113.761.550119,05%3.93
17.05.2024ALARK114,17117,54113,87116,2510.001.260116,19%2.09
16.05.2024ALARK115,06115,66109,31113,875.507.566114,64%-0.52
15.05.2024ALARK115,56115,95114,47114,473.888.131115,16%-1.45
14.05.2024ALARK115,26117,24114,17116,155.696.994115,40%0.78
13.05.2024ALARK117,94118,53115,06115,266.079.373116,84%-2.19
10.05.2024ALARK118,53120,02117,64117,848.538.032118,96%-0.25
09.05.2024ALARK117,94119,33117,54118,149.232.187118,47%0.17
08.05.2024ALARK119,43120,62117,74117,9413.338.980119,11%1.19
07.05.2024ALARK116,15116,85114,27116,557.108.030115,83%0.34
06.05.2024ALARK117,05117,84115,66116,156.301.936116,58%-0.43
03.05.2024ALARK118,14119,03115,95116,658.631.880117,34%-1.18
02.05.2024ALARK116,75119,23115,56118,0411.439.150117,70%2.06
30.04.2024ALARK115,86118,04115,16115,6613.680.380116,53%0.17
29.04.2024ALARK116,35116,65114,96115,468.615.378115,76%0.17
26.04.2024ALARK114,17116,15113,67115,269.766.792115,12%1.22
25.04.2024ALARK114,57116,25113,18113,878.532.292114,94%0.53
24.04.2024ALARK115,36116,05113,28113,2810.540.750114,79%-0.44
22.04.2024ALARK114,57116,65113,77113,7726.576.020114,98%-3.78
19.04.2024ALARK118,14121,01118,14118,2446.007.590118,54%-9.9
18.04.2024ALARK136,88136,88125,48131,2311.706.990130,05%-3.5
17.04.2024ALARK136,88139,36134,80135,996.972.245136,87%0.81
16.04.2024ALARK141,65144,22134,90134,908.812.797139,89%-5.56
15.04.2024ALARK138,97143,63136,78142,846.533.498140,47%1.77
09.04.2024ALARK141,35141,45139,36140,361.868.357140,02%-0.63
08.04.2024ALARK139,17143,43138,77141,255.992.624140,60%1.07
05.04.2024ALARK128,45139,76128,45139,768.853.158134,83%9.99
04.04.2024ALARK125,58129,64124,09127,064.313.306127,02%1.91
03.04.2024ALARK122,70126,47120,91124,685.065.664124,01%1.13
02.04.2024ALARK126,96128,16123,00123,294.363.023125,58%-2.89
01.04.2024ALARK130,93131,43123,79126,966.914.148127,10%-1.99
29.03.2024ALARK131,73133,71128,85129,544.590.737130,61%-1.06
28.03.2024ALARK128,06131,43127,86130,935.450.440129,97%2.25
27.03.2024ALARK127,86129,35125,08128,064.818.263127,36%0.62
26.03.2024ALARK127,46129,25125,38127,266.643.373127,19%-0.16
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?