Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5674
  • EURTRY

    35,0678
  • EURUSD

    1,0747
  • AU ONS

    2337,36

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ( BIMAS Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:00
553,00TL Güncel Fiyatı
% 5,13 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% 15,21 Aylık Değişim
% 83,87 Yıllık Değişim
% 585,58 TL 2 Yıllık Değişim

BIMAS Hisse Grafiği

Bimas (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Bimas En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (19.06.2024)526,50 553,50
Haftalık 526,50 553,50
Aylık (Son 30 gün) 460,75 553,50
Yıllık (Son 12 ay) 155,56 553,50

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
553,00 TL
Açılış Fiyatı
526,50 TL
AO Fiyatı
542,76 TL
Taban Fiyatı
497,75 TL
Tavan Fiyatı
608,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
2.928.843.622,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
5.395.203 adet
Halka Açıklık Oranı
68,29%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:00
Sermaye
607.200.000,00 TL
Özsermaye
83.430.415.000,00 TL
Piyasa Değeri
335.781.600.000,00 TL
Hisse Adedi
414.703.093,36 adet
F/K
19,35
PD/DD
4.02
NK/Sermaye
6,39
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
3.877.860.872,00 TL

Şirket Künyesi

Bimas Şirket Bilgileri
Şirket Adı: BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.
Adres: Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Telefon: 0 216 564 03 03
Faks: 0 216 311 79 78

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
BİM MAROC SA%65.00160,436,000 0
BİM STORES LLC%100.00875,000,000 EGP
BİRCAN FİDE TOHUM TARIM NAKLİYECİLİK SANAYİ VE TİCARET A. Ş.%100.0065,000,000 TL
DOST GLOBAL DANIŞMANLIK A.Ş.%100.00180,000,000 TL
ES GLOBAL GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.%100.00340,000,000 TL
GDP GIDA PAKETLEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.%100.005,000,000 TL
İDEAL STANDART İŞLETMECİLİK VE MÜMESSİLLİK SAN. VE TİC. A.Ş.%100.008,000,000 TL
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.%11.503,967,500 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Bimas Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
BIMAS20.12.20231,010,000,00300,00
BIMAS14.06.20231,010,000,00200,00
BIMAS14.12.20221,010,000,00150,00
BIMAS15.06.20221,020,000,00150,00
BIMAS17.11.20211,030,000,00200,00
BIMAS20.05.20211,030,000,00200,00
BIMAS08.01.20211,030,000,00200,00
BIMAS13.05.20201,010,000,0050,00
BIMAS11.12.20191,010,000,0040,00
BIMAS18.11.20191,010,000,0060,00
BIMAS24.07.20192,000,00100,000,00
BIMAS12.06.20191,020,000,00120,00
BIMAS07.11.20181,010,000,0080,00
BIMAS06.06.20181,020,000,00110,00
BIMAS08.11.20171,010,000,0060,00
BIMAS07.06.20171,010,000,0090,00
BIMAS07.11.20161,010,000,0050,00
BIMAS06.06.20161,010,000,0060,00
BIMAS21.10.20151,010,000,0040,00
BIMAS20.05.20151,010,000,0050,00
BIMAS15.10.20141,010,000,0030,00
BIMAS21.05.20141,010,000,0050,00
BIMAS18.06.20132,000,00100,000,00
BIMAS24.05.20131,020,000,00145,00
BIMAS25.05.20121,020,000,00130,00
BIMAS17.05.20111,020,000,00120,00
BIMAS27.05.20102,000,00100,000,00
BIMAS18.05.20101,020,000,00175,00
BIMAS23.11.20091,010,000,0045,00
BIMAS27.05.20091,020,000,0080,00
BIMAS27.06.20083,000,00200,000,00
BIMAS28.05.20081,010,000,00190,00
BIMAS16.05.20071,030,000,00220,00
BIMAS20.04.20061,020,000,00100,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
19.06.2024BIMAS526,50553,50526,50553,005.395.203542,76%0
18.06.2024BIMAS526,50553,50526,50553,005.395.203542,76%0
17.06.2024BIMAS526,50553,50526,50553,005.395.203542,76%0
16.06.2024BIMAS526,50553,50526,50553,005.395.203542,76%0
15.06.2024BIMAS526,50553,50526,50553,005.395.203542,76%0
14.06.2024BIMAS526,50553,50526,50553,005.395.203542,76%5.13
13.06.2024BIMAS514,50537,00513,00526,006.105.134529,90%7.68
12.06.2024BIMAS500,00500,00488,50488,502.980.676492,85%-2.01
11.06.2024BIMAS487,25508,50487,25498,502.877.116498,54%2.57
10.06.2024BIMAS493,50496,50483,25486,001.795.229489,65%-1.52
09.06.2024BIMAS497,00505,50492,25493,502.211.901497,50%0
08.06.2024BIMAS497,00505,50492,25493,502.211.901497,50%0
07.06.2024BIMAS497,00505,50492,25493,502.211.901497,50%-1.4
06.06.2024BIMAS505,00512,00498,00500,501.808.145503,02%-0.69
05.06.2024BIMAS492,00513,00489,25504,004.022.185501,51%2.44
04.06.2024BIMAS496,75497,00475,00492,006.140.334485,44%-0.96
03.06.2024BIMAS483,75498,75481,75496,753.847.310493,47%3.49
31.05.2024BIMAS477,00497,00475,75480,005.250.718485,15%1.11
30.05.2024BIMAS476,75477,00467,50474,751.940.439472,04%-0.47
29.05.2024BIMAS481,75484,25472,00477,002.197.129477,75%-0.99
28.05.2024BIMAS477,00487,00472,75481,753.173.101479,72%1
27.05.2024BIMAS467,50482,00460,75477,002.594.313474,79%2.03
24.05.2024BIMAS482,00482,75466,75467,502.599.871476,36%-3.51
23.05.2024BIMAS485,00494,00480,00484,504.005.845487,86%-0.1
22.05.2024BIMAS489,25491,50480,50485,002.863.871484,46%-0.46
21.05.2024BIMAS488,75497,75480,00487,253.776.585490,51%0
20.05.2024BIMAS486,75487,25476,50487,252.105.612482,13%0.1
17.05.2024BIMAS466,75488,00465,00486,753.480.334478,55%4.29
16.05.2024BIMAS469,00469,00457,25466,753.155.392465,30%-0.53
15.05.2024BIMAS453,00470,25452,00469,254.773.146464,42%2.96
14.05.2024BIMAS427,50461,50427,25455,757.626.574445,91%6.98
13.05.2024BIMAS426,50434,50423,50426,003.506.092429,56%0.29
10.05.2024BIMAS424,50428,00421,50424,755.810.809425,41%-0.06
09.05.2024BIMAS420,00425,00418,75425,002.822.223422,16%1.19
08.05.2024BIMAS420,75424,50413,50420,003.202.364418,51%0.24
07.05.2024BIMAS417,50425,00412,50419,003.572.172417,75%0.36
06.05.2024BIMAS417,25421,75411,25417,502.814.445416,50%0.06
03.05.2024BIMAS403,75417,25401,25417,254.156.841409,42%3.34
02.05.2024BIMAS389,00403,75388,75403,754.266.179398,91%4.33
30.04.2024BIMAS387,75395,00383,50387,004.906.356390,57%-0.19
29.04.2024BIMAS389,50389,75381,00387,753.762.058384,46%0.32
26.04.2024BIMAS374,00390,00374,00386,503.750.071383,59%3.69
25.04.2024BIMAS367,00377,50366,75372,753.770.545373,10%1.29
24.04.2024BIMAS375,50376,25366,00368,002.366.273370,19%-0.54
22.04.2024BIMAS381,25381,25367,50370,002.769.205373,91%-0.4
19.04.2024BIMAS367,75379,00364,00371,504.849.163370,95%1.02
18.04.2024BIMAS387,25387,75367,75367,754.225.656374,93%-5.16
17.04.2024BIMAS393,00397,00383,00387,753.908.904388,75%-1.08
16.04.2024BIMAS390,00395,00385,50392,002.978.012390,31%-0.19
15.04.2024BIMAS398,00407,25392,75392,754.049.159398,95%-1.44
09.04.2024BIMAS404,50405,00394,00398,501.535.393399,28%-0.93
08.04.2024BIMAS404,00407,75399,75402,253.199.891402,61%-0.68
05.04.2024BIMAS381,50406,50377,50405,006.035.137391,85%6.58
04.04.2024BIMAS370,75382,50369,50380,004.276.175376,94%2.5
03.04.2024BIMAS362,50373,50359,75370,754.290.420368,42%1.65
02.04.2024BIMAS364,00369,00358,75364,753.412.101364,37%0.62
01.04.2024BIMAS365,00368,75353,00362,503.308.874361,58%0.42
29.03.2024BIMAS356,00362,25353,50361,003.486.910358,21%2.7
28.03.2024BIMAS352,00352,75346,00351,504.485.945349,44%0.57
27.03.2024BIMAS348,50355,00342,25349,503.923.309349,75%0.87
26.03.2024BIMAS356,50359,00342,75346,504.789.337349,62%-2.67
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?