Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5674
  • EURTRY

    35,0678
  • EURUSD

    1,0747
  • AU ONS

    2337,36

Borusan Birleşik Boru Fabrikaları Sanayi Ve Ticare ( BRSAN Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:03
474,00TL Güncel Fiyatı
% -0,11 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% -4,00 Aylık Değişim
% -19,80 Yıllık Değişim
% 1.429,03 TL 2 Yıllık Değişim

BRSAN Hisse Grafiği

Brsan (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Brsan En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (19.06.2024)466,50 482,75
Haftalık 466,50 482,75
Aylık (Son 30 gün) 460,25 558,00
Yıllık (Son 12 ay) 213,70 1.044,70

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Borusan Birleşik Boru Fabrikaları Sanayi Ve Ticare Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
474,00 TL
Açılış Fiyatı
479,00 TL
AO Fiyatı
473,88 TL
Taban Fiyatı
426,75 TL
Tavan Fiyatı
521,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
307.350.001,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
648.587 adet
Halka Açıklık Oranı
19,33%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:03
Sermaye
141.750.000,00 TL
Özsermaye
27.731.393.000,00 TL
Piyasa Değeri
67.189.500.000,00 TL
Hisse Adedi
27.409.422,37 adet
F/K
22,61
PD/DD
2.42
NK/Sermaye
2,59
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
366.962.872,00 TL

Şirket Künyesi

Brsan Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Borusan Birleşik Boru Fabrikaları Sanayi Ve Ticare
Adres: Beyoğlu, Salıpazarı, Pürtelaş Hasan Mah. Meclisi Mebusan Cad. No: 35-37 34427
Telefon: 0 212 393 58 00
Faks: 0 212 293 31 65

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
Borusan Mannesmann Cooper%99.003,420,916 EUR
Borusan Mannesmann Espana SA%99.003,168,000 EUR
Borusan Mannesmann Holding BV%100.0018,000 EUR
Borusan Mannesmann Pipe US Inc%100.00135,000,000 USD
Borusan Mannesmann Vobarno Tubi Spa%99.0012,766,775 EUR
Borusan Tube International GmBH%100.00500,000 EUR
Borusan Tube Products S.A.%99.991,349,865 EUR
Borçelik Çelik Sanayii Ticaret A.Ş.%11.7828,621,026 TL
Borusan Lojistik Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.%0.0528,159 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Brsan Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
BRSAN16.05.20191,110,000,0082,00
BRSAN15.05.20181,060,000,0061,50
BRSAN31.05.20171,070,000,0059,50
BRSAN31.05.20161,020,000,0014,00
BRSAN30.06.20151,020,000,0013,90
BRSAN30.05.20141,020,000,0013,00
BRSAN07.11.20135,000,00400,000,00
BRSAN31.05.20131,030,000,00106,00
BRSAN31.05.20121,040,000,00114,00
BRSAN31.05.20101,010,000,0022,58
BRSAN30.05.20081,090,000,0081,00
BRSAN31.05.20071,090,000,0094,00
BRSAN31.05.20061,040,000,0044,50
BRSAN20.04.20051,090,000,0090,00
BRSAN23.12.20041,000,000,000,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
19.06.2024BRSAN479,00482,75466,50474,00648.587473,88%0
18.06.2024BRSAN479,00482,75466,50474,00648.587473,88%0
17.06.2024BRSAN479,00482,75466,50474,00648.587473,88%0
16.06.2024BRSAN479,00482,75466,50474,00648.587473,88%0
15.06.2024BRSAN479,00482,75466,50474,00648.587473,88%0
14.06.2024BRSAN479,00482,75466,50474,00648.587473,88%-0.11
13.06.2024BRSAN471,25479,75470,25474,50842.066474,98%0.96
12.06.2024BRSAN467,25474,00460,25470,00688.771467,05%0.59
11.06.2024BRSAN473,50473,50463,75467,25458.465468,76%0.16
10.06.2024BRSAN477,00477,00465,75466,50446.769471,42%-2.2
09.06.2024BRSAN487,00492,00476,00477,00390.519482,69%0
08.06.2024BRSAN487,00492,00476,00477,00390.519482,69%0
07.06.2024BRSAN487,00492,00476,00477,00390.519482,69%-1.85
06.06.2024BRSAN482,00497,00481,50486,00681.929490,13%0.83
05.06.2024BRSAN499,50501,00475,50482,00755.881485,53%-3.21
04.06.2024BRSAN497,00520,00495,75498,001.218.834504,64%0.2
03.06.2024BRSAN494,25501,00492,00497,00547.943496,31%0.66
31.05.2024BRSAN504,00512,00491,25493,75589.626501,39%-1.55
30.05.2024BRSAN503,00503,50495,00501,50518.875499,43%0.3
29.05.2024BRSAN510,00511,00500,00500,00395.115504,83%-1.96
28.05.2024BRSAN518,50523,50509,00510,00432.444513,37%-1.54
27.05.2024BRSAN524,50528,50516,50518,00450.409522,21%-0.96
24.05.2024BRSAN540,00544,00523,00523,00489.929531,80%-3.15
23.05.2024BRSAN554,00554,50539,00540,00572.426544,33%-1.55
22.05.2024BRSAN540,00558,00540,00548,50795.289550,11%1.67
21.05.2024BRSAN558,00559,50538,00539,50737.716546,76%-2.88
20.05.2024BRSAN562,00564,50554,50555,50516.974558,30%-0.98
17.05.2024BRSAN550,00564,50549,00561,00704.201556,40%2.56
16.05.2024BRSAN544,50549,50540,00547,00395.095544,32%0.64
15.05.2024BRSAN545,50555,50542,50543,50409.215547,05%-0.37
14.05.2024BRSAN545,00553,50541,00545,50574.158546,30%0.09
13.05.2024BRSAN568,00568,50544,00545,00653.574551,11%-4.05
10.05.2024BRSAN585,00587,50564,50568,00692.786577,16%-2.91
09.05.2024BRSAN598,50598,50582,00585,001.087.906586,83%-4.49
08.05.2024BRSAN612,00621,50607,00612,50908.475612,41%0.08
07.05.2024BRSAN618,50619,00600,50612,00708.966607,76%-0.73
06.05.2024BRSAN624,50635,00615,00616,501.199.944622,62%-0.57
03.05.2024BRSAN617,00623,00609,50620,00835.042615,28%0.49
02.05.2024BRSAN606,00620,00602,00617,001.193.711611,90%2.58
30.04.2024BRSAN617,50620,00600,50601,50770.947607,30%-2.35
29.04.2024BRSAN608,50629,00605,50616,001.631.231617,11%3.36
26.04.2024BRSAN597,00598,50589,00596,00567.327593,99%0.42
25.04.2024BRSAN594,00599,50590,00593,50401.560594,71%-0.08
24.04.2024BRSAN606,50608,50594,00594,00458.989600,59%-1.08
22.04.2024BRSAN607,00611,00598,50600,50583.936604,09%0.33
19.04.2024BRSAN597,50600,50580,00598,50495.449592,97%-0.08
18.04.2024BRSAN596,00604,00592,50599,00430.632597,18%1.1
17.04.2024BRSAN602,00610,00590,00592,50563.128600,40%-1.09
16.04.2024BRSAN610,00613,00594,00599,00712.556602,92%-2.44
15.04.2024BRSAN629,50629,50613,00614,001.069.730618,31%-3.46
09.04.2024BRSAN625,50647,50617,50636,00819.660632,13%1.76
08.04.2024BRSAN610,00625,50602,00625,00787.085617,87%3.14
05.04.2024BRSAN585,00608,00585,00606,00784.732597,68%4.48
04.04.2024BRSAN586,50601,50578,00580,00688.040587,62%-0.86
03.04.2024BRSAN604,00606,50584,00585,00525.318596,78%-3.15
02.04.2024BRSAN614,00625,50604,00604,00734.448613,94%-1.63
01.04.2024BRSAN633,00638,00608,00614,00660.500616,72%-2.46
29.03.2024BRSAN618,00646,00617,50629,502.361.010633,77%2.19
28.03.2024BRSAN607,00618,50606,00616,00703.849611,59%2.16
27.03.2024BRSAN613,50616,50603,00603,00848.716608,86%-1.71
26.03.2024BRSAN648,50649,00608,00613,501.110.230623,77%-5.4
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?