Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5268
  • EURTRY

    35,0165
  • EURUSD

    1,0733
  • AU ONS

    2344,34

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Ş ( EKGYO Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:52
9,07TL Güncel Fiyatı
% -0,11 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% 2,49 Aylık Değişim
% 31,83 Yıllık Değişim
% 257,93 TL 2 Yıllık Değişim

EKGYO Hisse Grafiği

Ekgyo (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Ekgyo En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (20.06.2024)8,99 9,25
Haftalık 8,99 9,25
Aylık (Son 30 gün) 8,41 9,55
Yıllık (Son 12 ay) 6,28 12,03

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Ş Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
9,07 TL
Açılış Fiyatı
9,12 TL
AO Fiyatı
9,09 TL
Taban Fiyatı
8,17 TL
Tavan Fiyatı
9,97 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
1.141.069.316,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
125.576.878 adet
Halka Açıklık Oranı
48,36%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:52
Sermaye
3.800.000.000,00 TL
Özsermaye
65.933.005.000,00 TL
Piyasa Değeri
34.466.000.000,00 TL
Hisse Adedi
1.837.830.554,27 adet
F/K
8,39
PD/DD
0.52
NK/Sermaye
0,02
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
81.640.872,00 TL

Şirket Künyesi

Ekgyo Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Ş
Adres: Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. N 7/2 B Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 579 15 15
Faks: 0 216 456 48 75

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
Büyükyalı Tesis Yönetim A%37.000 TL
Merkez Cadde Yönetim A.Ş.%30.000 0
İstmarina AVM Adi Ortaklığı%40.000 TL
Emlak Konut Asansör Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi%100.00150,000,000 TL
Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi Ve Ticaret A.Ş%100.000 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Ekgyo Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
EKGYO12.04.20231,030,000,0023,90
EKGYO25.04.20221,040,000,0010,27
EKGYO05.05.20211,010,000,002,17
EKGYO23.07.20201,010,000,002,02
EKGYO31.05.20191,030,000,003,24
EKGYO31.05.20181,080,000,0017,55
EKGYO24.05.20161,040,000,009,68
EKGYO26.05.20151,030,000,009,65
EKGYO26.05.20141,050,000,0012,31
EKGYO09.05.20131,030,000,008,00
EKGYO30.04.20121,020,000,004,74
EKGYO31.03.20111,030,000,007,02
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
20.06.2024EKGYO9,129,258,999,07125.576.8789,09%0
19.06.2024EKGYO9,129,258,999,07125.576.8789,09%0
18.06.2024EKGYO9,129,258,999,07125.576.8789,09%0
17.06.2024EKGYO9,129,258,999,07125.576.8789,09%0
16.06.2024EKGYO9,129,258,999,07125.576.8789,09%0
15.06.2024EKGYO9,129,258,999,07125.576.8789,09%0
14.06.2024EKGYO9,129,258,999,07125.576.9009,09%-0.11
13.06.2024EKGYO8,809,168,789,08154.931.7008,98%4.85
12.06.2024EKGYO8,668,828,598,66128.116.9008,69%-0.12
11.06.2024EKGYO8,508,678,418,67139.897.4008,52%1.64
10.06.2024EKGYO8,618,658,518,5391.528.3508,59%-1.39
09.06.2024EKGYO8,898,918,608,65116.002.2498,73%0
08.06.2024EKGYO8,898,918,608,65116.002.2498,73%0
07.06.2024EKGYO8,898,918,608,65116.002.2008,73%-1.93
06.06.2024EKGYO8,799,018,788,82149.658.7008,91%0.69
05.06.2024EKGYO8,928,948,698,76175.567.6008,78%-1.68
04.06.2024EKGYO8,889,208,858,91260.419.1009,00%-0.11
03.06.2024EKGYO8,958,978,788,92188.585.6008,90%0.79
31.05.2024EKGYO9,169,238,838,85209.879.4009,04%-2.96
30.05.2024EKGYO9,179,178,989,12182.679.7009,09%0.44
29.05.2024EKGYO9,419,559,089,08271.656.2009,31%-2.16
28.05.2024EKGYO9,009,348,899,28278.869.1009,11%3.23
27.05.2024EKGYO9,089,358,978,99347.738.0009,19%1.24
24.05.2024EKGYO9,039,088,868,88171.589.9008,95%-1.77
23.05.2024EKGYO9,359,429,029,04234.345.3009,25%-3.32
22.05.2024EKGYO9,269,379,149,35284.413.0009,28%1.74
21.05.2024EKGYO9,269,369,129,19360.157.0009,26%0.77
20.05.2024EKGYO8,859,228,819,12337.286.9009,06%2.94
17.05.2024EKGYO8,958,968,838,86261.254.5008,89%0.11
16.05.2024EKGYO8,728,898,698,85243.192.0008,80%1.49
15.05.2024EKGYO8,778,978,648,72297.004.2008,77%0.23
14.05.2024EKGYO9,569,758,618,70349.492.0009,34%-8.81
13.05.2024EKGYO9,899,979,549,54199.422.3009,77%-3.54
10.05.2024EKGYO10,4110,419,899,89241.294.00010,15%-5
09.05.2024EKGYO10,4210,4910,3310,41134.327.20010,42%0.19
08.05.2024EKGYO10,5310,6710,3910,39143.486.70010,48%-1.05
07.05.2024EKGYO10,4510,6110,2310,50197.411.90010,43%0.48
06.05.2024EKGYO10,4210,5610,1410,45204.745.60010,38%1.06
03.05.2024EKGYO10,0910,5010,0710,34236.678.30010,31%2.68
02.05.2024EKGYO9,9210,239,9110,07166.199.80010,07%3.39
30.04.2024EKGYO9,799,909,679,74151.201.0009,77%-0.71
29.04.2024EKGYO9,739,919,599,81174.340.1009,74%1.34
26.04.2024EKGYO9,279,819,229,68252.855.2009,53%4.76
25.04.2024EKGYO9,299,429,169,24188.149.9009,31%-0.11
24.04.2024EKGYO9,129,399,119,25232.088.1009,26%2.32
22.04.2024EKGYO9,119,298,999,04177.321.1009,16%0.89
19.04.2024EKGYO8,659,148,568,96537.696.9008,83%-2.08
18.04.2024EKGYO9,159,159,159,1518.705.1709,15%-9.94
17.04.2024EKGYO10,6610,6610,1310,16216.103.00010,34%-5.05
16.04.2024EKGYO10,8210,8410,4710,70152.781.10010,69%-1.02
15.04.2024EKGYO10,7511,0210,6610,81181.316.40010,85%0.56
09.04.2024EKGYO10,5910,8610,4610,7587.748.56010,66%1.7
08.04.2024EKGYO9,9210,579,9210,57193.857.10010,31%6.98
05.04.2024EKGYO9,359,909,349,88198.794.6009,74%6.47
04.04.2024EKGYO9,029,429,009,28170.415.5009,26%3.11
03.04.2024EKGYO8,959,188,959,00116.035.6009,07%0.56
02.04.2024EKGYO9,349,398,958,95166.826.8009,16%-3.24
01.04.2024EKGYO9,429,458,999,25336.049.5009,24%-7.22
29.03.2024EKGYO9,7110,159,719,97196.735.6009,93%3.1
28.03.2024EKGYO9,449,739,449,67138.623.6009,61%2.55
27.03.2024EKGYO9,319,689,129,43197.079.1009,41%1.18
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?