Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5674
  • EURTRY

    35,0678
  • EURUSD

    1,0747
  • AU ONS

    2337,36

Enka İnşaat Ve Sanayi A.Ş. ( ENKAI Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:37:34
42,00TL Güncel Fiyatı
% -0,24 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% 1,01 Aylık Değişim
% 29,55 Yıllık Değişim
% 139,68 TL 2 Yıllık Değişim

ENKAI Hisse Grafiği

Enkai (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Enkai En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (19.06.2024)41,76 42,46
Haftalık 41,76 42,46
Aylık (Son 30 gün) 38,50 42,46
Yıllık (Son 12 ay) 24,69 42,46

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Enka İnşaat Ve Sanayi A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
42,00 TL
Açılış Fiyatı
42,14 TL
AO Fiyatı
42,11 TL
Taban Fiyatı
37,80 TL
Tavan Fiyatı
46,20 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
668.184.539,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
15.865.984 adet
Halka Açıklık Oranı
8,44%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:37:34
Sermaye
6.000.000.000,00 TL
Özsermaye
238.022.072.000,00 TL
Piyasa Değeri
252.000.000.000,00 TL
Hisse Adedi
506.770.958,61 adet
F/K
13,74
PD/DD
1.06
NK/Sermaye
0,78
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
4.691.780.872,00 TL

Şirket Künyesi

Enkai Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Enka İnşaat Ve Sanayi A.Ş.
Adres: Balmumcu Mah. Zincirlikuyu Yolu No:10 Beşiktaş/İstanbul/Türkiye
Telefon: 0 212 376 10 00
Faks: 0 212 272 88 69

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
Cimtas Steel Metal Konstr%97.35100 AZN
Enka Moskova Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.%100.00500,000 TL
Bechtel Enka UK 2 Ltd%50.0010,000 GBP
Enka Sakarya Elektrik Üretim A.Ş.%100.001,000,000 TL
Enka Kırklareli Elektrik Üretim A.Ş. (Eski unvanı `Verbena Enerji San. ve T%100.00140,000,000 TL
Enkamos Center Invest LLC%100.0010,000,000 RUB
Enka Construction SA%100.00100,000 CHF
Enka Global Construction LLC%100.00339,000,000 0
Enka Construction & Development LLC%100.000 USD
Enka Mocambique LDA%100.0010,000,000 0

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Enkai Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
ENKAI14.05.20241,030,000,00125,00
ENKAI03.01.20241,010,000,0050,00
ENKAI12.04.20231,010,000,0036,33
ENKAI06.06.20221,070,007,140,00
ENKAI13.04.20221,030,000,0050,00
ENKAI05.01.20221,010,000,0020,00
ENKAI13.04.20211,050,000,0035,71
ENKAI27.05.20201,120,0012,000,00
ENKAI14.04.20201,030,000,0018,00
ENKAI13.11.20191,020,000,0014,00
ENKAI17.04.20191,030,000,0015,00
ENKAI12.12.20181,010,000,004,00
ENKAI24.05.20181,090,008,700,00
ENKAI17.04.20181,020,000,0012,00
ENKAI13.12.20171,010,000,004,00
ENKAI27.09.20171,010,000,003,59
ENKAI27.04.20171,100,009,520,00
ENKAI19.04.20171,020,000,0012,00
ENKAI14.12.20161,010,000,003,33
ENKAI28.09.20161,010,000,003,33
ENKAI23.05.20161,050,005,000,00
ENKAI20.04.20161,020,000,008,00
ENKAI11.11.20151,010,000,007,00
ENKAI06.05.20151,110,0011,110,00
ENKAI14.04.20151,020,000,008,33
ENKAI15.08.20141,020,000,008,00
ENKAI21.05.20141,130,0012,500,00
ENKAI16.04.20141,010,000,008,50
ENKAI12.06.20131,140,0014,290,00
ENKAI08.05.20131,010,000,008,00
ENKAI10.10.20121,010,000,002,86
ENKAI25.05.20121,120,0012,000,00
ENKAI15.05.20121,020,000,008,40
ENKAI02.06.20111,140,0013,640,00
ENKAI16.05.20111,010,000,007,27
ENKAI25.05.20101,220,0022,220,00
ENKAI17.05.20101,010,000,008,00
ENKAI03.06.20091,500,0050,000,00
ENKAI18.05.20091,010,000,009,00
ENKAI26.05.20081,340,0033,336,00
ENKAI30.05.20071,500,0050,000,00
ENKAI24.05.20071,000,000,007,50
ENKAI24.05.20062,010,00100,0010,00
ENKAI31.05.20051,510,0050,0015,00
ENKAI10.01.20052,000,00100,000,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
19.06.2024ENKAI42,1442,4641,7642,0015.865.98442,11%0
18.06.2024ENKAI42,1442,4641,7642,0015.865.98442,11%0
17.06.2024ENKAI42,1442,4641,7642,0015.865.98442,11%0
16.06.2024ENKAI42,1442,4641,7642,0015.865.98442,11%0
15.06.2024ENKAI42,1442,4641,7642,0015.865.98442,11%0
14.06.2024ENKAI42,1442,4641,7642,0015.865.98042,11%-0.24
13.06.2024ENKAI40,4442,2840,3842,1023.801.39041,61%5.15
12.06.2024ENKAI39,8240,3439,6840,0410.412.84039,98%0.45
11.06.2024ENKAI40,1040,4439,7839,8612.131.81040,11%-0.7
10.06.2024ENKAI40,4040,8440,0440,148.715.10140,39%-1.67
09.06.2024ENKAI41,2441,8240,6440,8214.955.38641,33%0
08.06.2024ENKAI41,2441,8240,6440,8214.955.38641,33%0
07.06.2024ENKAI41,2441,8240,6440,8214.955.39041,33%-0.59
06.06.2024ENKAI41,3241,7841,0641,0612.495.58041,38%-0.49
05.06.2024ENKAI40,9241,6440,3041,2617.517.68040,92%0.93
04.06.2024ENKAI42,0442,1440,7040,8818.387.71041,32%-2.85
03.06.2024ENKAI41,7242,2641,1642,0822.478.13041,76%1.2
31.05.2024ENKAI40,7441,6040,2641,5827.751.65041,05%2.06
30.05.2024ENKAI40,3441,1840,0640,7419.172.10040,67%0.35
29.05.2024ENKAI42,3842,4640,4640,6031.624.77041,37%1.2
28.05.2024ENKAI40,4040,6239,5040,1211.439.96040,00%-0.3
27.05.2024ENKAI39,7240,6239,3440,2415.484.67040,13%1.51
24.05.2024ENKAI40,4440,9439,5039,6414.211.71040,18%-2.94
23.05.2024ENKAI39,6841,7039,5240,8430.161.77040,80%2.92
22.05.2024ENKAI38,7039,9838,5039,6822.556.89039,30%3.12
21.05.2024ENKAI38,0038,7237,8438,4827.409.41038,35%1.53
20.05.2024ENKAI37,8838,2637,6437,9016.423.02037,94%0
17.05.2024ENKAI37,0237,9036,9437,9011.968.87037,40%2.77
16.05.2024ENKAI36,4036,8836,1436,8810.629.71036,46%1.82
15.05.2024ENKAI36,3436,4836,0436,2215.089.96036,27%0.06
14.05.2024ENKAI37,3037,5036,0636,2028.960.92036,70%-2.98
13.05.2024ENKAI38,3638,3637,2537,3125.987.19037,53%-2.68
10.05.2024ENKAI37,9938,7637,8138,3419.496.22038,37%1.18
09.05.2024ENKAI37,9738,2037,5437,8914.825.12037,93%-0.2
08.05.2024ENKAI37,3538,2037,3537,9729.698.11037,87%2.08
07.05.2024ENKAI37,5037,7736,8337,1918.571.30037,28%-0.93
06.05.2024ENKAI36,9037,7036,7337,5415.136.63037,28%1.73
03.05.2024ENKAI37,3537,5036,5936,9014.504.33037,02%-1.19
02.05.2024ENKAI37,3737,6637,1037,3516.975.24037,30%0.52
30.04.2024ENKAI37,8337,8336,4837,1625.348.36037,00%-1.79
29.04.2024ENKAI37,8138,1237,1837,8320.645.72037,71%0.51
26.04.2024ENKAI35,9837,9535,9237,6431.976.00037,13%5.02
25.04.2024ENKAI35,9436,0735,5335,8428.446.05035,80%2.43
24.04.2024ENKAI35,2635,3434,6234,9915.397.74034,93%0.06
22.04.2024ENKAI34,8335,1834,6434,9721.693.28034,97%1.52
19.04.2024ENKAI33,3034,5432,9434,4516.806.96033,97%3.07
18.04.2024ENKAI33,7734,1433,2133,4216.383.81033,66%-1.03
17.04.2024ENKAI34,4934,6633,7133,7715.117.39034,18%-1.13
16.04.2024ENKAI34,2534,6634,1234,1616.588.10034,33%-1.12
15.04.2024ENKAI35,3035,6834,4534,5417.857.24035,11%-2.35
09.04.2024ENKAI35,6835,9235,3835,385.457.50635,63%-0.76
08.04.2024ENKAI35,4936,0735,2035,6516.487.27035,62%0.66
05.04.2024ENKAI34,2135,4133,6935,4123.365.28034,56%4.81
04.04.2024ENKAI32,4134,0032,4133,7918.768.78033,44%4.49
03.04.2024ENKAI32,8232,9432,3432,3414.041.48032,57%-1.76
02.04.2024ENKAI33,2333,7132,7032,9220.834.13033,26%-0.47
01.04.2024ENKAI33,7933,8132,7833,0719.073.08033,10%-1.78
29.03.2024ENKAI33,5033,7933,2333,6717.109.73033,50%1.05
28.03.2024ENKAI33,4633,9633,1933,3220.771.61033,51%-0.29
27.03.2024ENKAI32,9233,7332,8033,4219.461.37033,38%2.49
26.03.2024ENKAI33,6933,7332,6132,6123.510.65033,27%-3.16
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?