Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5674
  • EURTRY

    35,0678
  • EURUSD

    1,0747
  • AU ONS

    2337,36

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. ( EREGL Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:50
51,60TL Güncel Fiyatı
% 4,41 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% 7,63 Aylık Değişim
% 27,41 Yıllık Değişim
% 81,11 TL 2 Yıllık Değişim

EREGL Hisse Grafiği

Eregl (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Eregl En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (19.06.2024)49,58 52,05
Haftalık 49,58 52,05
Aylık (Son 30 gün) 46,08 52,05
Yıllık (Son 12 ay) 33,51 52,05

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
51,60 TL
Açılış Fiyatı
49,62 TL
AO Fiyatı
51,01 TL
Taban Fiyatı
46,44 TL
Tavan Fiyatı
56,75 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
9.441.880.782,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
185.110.355 adet
Halka Açıklık Oranı
47,53%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:50
Sermaye
3.500.000.000,00 TL
Özsermaye
207.965.236.000,00 TL
Piyasa Değeri
180.600.000.000,00 TL
Hisse Adedi
1.663.705.376,00 adet
F/K
18,03
PD/DD
0.87
NK/Sermaye
1,60
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
5.600.922.872,00 TL

Şirket Künyesi

Eregl Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.
Adres: Barbaros Mahallesi Ardıç Sok. No:6 34746 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0 216 578 80 00
Faks: 0 216 469 48 10

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
İsdemir Linde Gaz Ortaklı%47.4466,411,308 TL
Erdemir Asia Pacific Private Limited%100.00250,000 USD
Erdemir Çelik Servis Merkezi San. ve Tic. A.Ş.%100.0039,952,781 TL
Erdemir Enerji Üretim A.Ş.%100.0018,000,000 TL
Erdemir Madencilik San. ve Tic. A.Ş.%90.00108,000,000 TL
Erdemir Müh. Yön. ve Dan. Hiz. A.Ş.%100.007,500,000 TL
Erdemir Romania SRL%100.0081,501,550 RON
İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.%94.872,751,325,633 TL
Kümaş Manyezit Sanayi A.Ş.%100.001,000,000,000 TL
Yenilikçi Yapı Malzemeleri ve Üretim San. Tic. A.Ş.%100.000 0

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Eregl Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
EREGL16.04.20241,010,000,0050,00
EREGL22.03.20221,140,000,00445,00
EREGL24.03.20211,140,000,00185,00
EREGL17.07.20201,030,000,0023,00
EREGL08.05.20191,180,000,00138,00
EREGL29.05.20181,070,000,0084,00
EREGL05.04.20171,070,000,0041,00
EREGL25.05.20161,070,000,0030,00
EREGL26.05.20151,090,000,0040,00
EREGL26.05.20141,080,000,0023,43
EREGL20.11.20131,040,000,0011,57
EREGL30.05.20131,020,000,003,43
EREGL12.04.20131,130,0013,270,00
EREGL29.05.20121,070,000,0013,95
EREGL30.04.20121,440,0043,720,00
EREGL30.05.20111,070,000,0028,13
EREGL15.03.20111,340,0034,380,00
EREGL27.10.20091,390,0039,270,00
EREGL28.05.20081,400,0036,1135,33
EREGL29.05.20071,750,0073,0014,70
EREGL31.05.20061,030,000,0018,83
EREGL30.05.20051,150,000,0079,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
19.06.2024EREGL49,6252,0549,5851,60185.110.35551,01%0
18.06.2024EREGL49,6252,0549,5851,60185.110.35551,01%0
17.06.2024EREGL49,6252,0549,5851,60185.110.35551,01%0
16.06.2024EREGL49,6252,0549,5851,60185.110.35551,01%0
15.06.2024EREGL49,6252,0549,5851,60185.110.35551,01%0
14.06.2024EREGL49,6252,0549,5851,60185.110.40051,01%4.41
13.06.2024EREGL48,1849,9648,1849,42120.908.90049,29%3.39
12.06.2024EREGL46,2448,0046,1047,8099.585.74047,01%3.42
11.06.2024EREGL46,4647,2046,0846,2271.624.54046,68%-0.47
10.06.2024EREGL47,8247,8846,3446,4459.707.56046,98%-3.13
09.06.2024EREGL48,7048,9247,6647,9470.256.11148,45%0
08.06.2024EREGL48,7048,9247,6647,9470.256.11148,45%0
07.06.2024EREGL48,7048,9247,6647,9470.256.11048,45%-1.24
06.06.2024EREGL48,8249,6848,4448,54105.382.60049,23%-0.29
05.06.2024EREGL49,2249,5047,8848,68150.087.50048,77%-0.98
04.06.2024EREGL49,6850,8049,0649,16162.046.40049,95%-0.89
03.06.2024EREGL48,1449,8447,7449,60162.846.40049,01%3.46
31.05.2024EREGL49,0849,6647,6047,94138.088.10048,86%-2.04
30.05.2024EREGL48,5849,2248,3048,94107.469.40048,82%0.74
29.05.2024EREGL49,5049,5648,5848,5896.761.77049,14%-1.7
28.05.2024EREGL49,2650,1548,9449,42152.674.40049,50%0.49
27.05.2024EREGL49,6049,8249,1049,18145.404.50049,45%-0.49
24.05.2024EREGL48,4849,5048,3049,42142.092.70048,92%1.86
23.05.2024EREGL48,4249,4048,4048,52139.986.20048,88%0.41
22.05.2024EREGL48,1649,1247,8248,32160.084.50048,39%0.79
21.05.2024EREGL48,0649,2647,2447,94316.286.60048,18%-0.04
20.05.2024EREGL46,8648,5646,8647,96162.720.20047,92%2.35
17.05.2024EREGL45,6846,8845,6446,86146.666.70046,39%2.76
16.05.2024EREGL45,0845,6844,6645,6092.510.78045,19%1.51
15.05.2024EREGL46,6246,6244,7844,92118.841.40045,61%-3.44
14.05.2024EREGL46,3447,3245,9046,52116.773.80046,62%0.43
13.05.2024EREGL47,0847,8046,3246,32134.064.60047,20%-1.11
10.05.2024EREGL46,1047,6646,0046,84205.447.20047,02%2.95
09.05.2024EREGL45,7046,1244,7445,50116.523.00045,43%0.62
08.05.2024EREGL45,4845,9445,1045,2285.113.42045,49%-0.53
07.05.2024EREGL44,0845,8444,0245,46171.140.00044,80%3.41
06.05.2024EREGL44,3644,3843,6843,9672.526.45044,00%-0.5
03.05.2024EREGL44,4444,7843,7044,1895.109.44044,19%-0.99
02.05.2024EREGL43,3244,9043,2844,62132.132.40044,36%3.62
30.04.2024EREGL43,7443,7842,9443,0668.839.43043,34%-1.87
29.04.2024EREGL43,0643,8842,8043,8894.193.17043,39%2.52
26.04.2024EREGL41,7443,0041,7242,80131.160.30042,34%2.89
25.04.2024EREGL41,7242,1041,3841,6069.826.43041,78%-0.24
24.04.2024EREGL41,9042,2041,5441,7054.441.02041,88%0.29
22.04.2024EREGL41,4842,1241,4841,5875.256.71041,80%0.87
19.04.2024EREGL40,0041,4239,9841,2285.456.80040,91%1.93
18.04.2024EREGL40,3640,7840,0040,4462.377.72040,41%0.8
17.04.2024EREGL40,9841,3039,9840,1260.612.58040,64%-0.99
16.04.2024EREGL40,6041,2040,4040,5264.166.23040,78%-0.74
15.04.2024EREGL41,4341,6340,8040,8267.729.56041,21%-1.76
09.04.2024EREGL41,4741,7941,3541,5522.727.48041,56%0.29
08.04.2024EREGL41,1041,5940,7041,4383.332.64041,29%1.35
05.04.2024EREGL39,0241,1639,0240,88110.748.60040,47%4.97
04.04.2024EREGL37,8839,5437,8638,9493.176.35038,80%2.98
03.04.2024EREGL38,4138,8237,7637,8272.736.07038,25%-1.59
02.04.2024EREGL41,2741,3338,4338,43106.241.20039,85%-5.81
01.04.2024EREGL41,8141,9540,7840,8072.241.06041,17%-2.41
29.03.2024EREGL41,7941,9741,5741,8168.004.75041,77%0.48
28.03.2024EREGL41,4942,0141,4741,6163.989.48041,69%0.72
27.03.2024EREGL41,6941,9341,3141,3166.686.95041,62%-0.71
26.03.2024EREGL42,4842,6441,0241,61124.526.10041,82%-1.96
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?