Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5820
  • EURTRY

    35,0771
  • EURUSD

    1,0733
  • AU ONS

    2342,45

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ( GARAN Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:37:53
104,90TL Güncel Fiyatı
% 1,84 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% -2,69 Aylık Değişim
% 87,99 Yıllık Değişim
% 681,84 TL 2 Yıllık Değişim

GARAN Hisse Grafiği

Garan (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Garan En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (20.06.2024)103,20 108,50
Haftalık 103,20 108,50
Aylık (Son 30 gün) 97,75 110,90
Yıllık (Son 12 ay) 27,51 110,90

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
104,90 TL
Açılış Fiyatı
105,70 TL
AO Fiyatı
106,09 TL
Taban Fiyatı
94,45 TL
Tavan Fiyatı
115,30 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
2.508.339.192,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
23.642.853 adet
Halka Açıklık Oranı
13,98%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:37:53
Sermaye
4.200.000.000,00 TL
Özsermaye
255.334.649.000,00 TL
Piyasa Değeri
440.580.000.000,00 TL
Hisse Adedi
587.438.118,96 adet
F/K
4,66
PD/DD
1.73
NK/Sermaye
5,31
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
22.316.489.872,00 TL

Şirket Künyesi

Garan Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Türkiye Garanti Bankası A.Ş.
Adres: Levent Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi No:2 34340 Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0 212 318 18 18
Faks: 0 212 318 18 88

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
JCR AVRASYA DERECELENDİRM%2.861,427,950 TL
KREDİ GARANTİ FONU A.Ş%1.497,658,720 TL
T.C.MERKEZ BANKASI A.Ş.%2.48621 TL
T.KREDİ KAYIT BÜROSU A.Ş.%9.09675,000 TL
YATIRIM FİNANSMAN A.Ş.%0.77489,295 TL
BANKALARARASI KART.MERK.A.Ş.%4.988,827,242 TL
BİRLEŞİK İPOTEK FİNANSMAN A.Ş.%8.334,166,665 TL
BORSA İSTANBUL A.Ş%0.301,284,640 TL
İHRACATI GELİŞTİRME A.Ş.%1.3755,919,527 TL
İSTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.Ş.%4.9529,685,000 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Garan Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
GARAN29.03.20241,050,000,00311,90
GARAN14.04.20231,080,000,00208,96
GARAN25.05.20221,020,000,0031,13
GARAN05.04.20211,020,000,0014,85
GARAN24.04.20181,040,000,0041,67
GARAN24.04.20171,030,000,0029,76
GARAN25.04.20161,020,000,0013,50
GARAN27.04.20151,020,000,0013,50
GARAN21.04.20141,010,000,0010,12
GARAN06.05.20131,010,000,0014,20
GARAN28.05.20121,030,000,0014,29
GARAN11.04.20111,020,000,0013,57
GARAN12.04.20101,010,000,008,33
GARAN10.09.20091,010,000,006,55
GARAN09.06.20081,70100,000,000,00
GARAN24.04.20071,010,000,005,00
GARAN12.04.20061,010,000,005,00
GARAN11.07.20051,750,0075,000,00
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
20.06.2024GARAN105,70108,50103,20104,9023.642.853106,09%0
19.06.2024GARAN105,70108,50103,20104,9023.642.853106,09%0
18.06.2024GARAN105,70108,50103,20104,9023.642.853106,09%0
17.06.2024GARAN105,70108,50103,20104,9023.642.853106,09%0
16.06.2024GARAN105,70108,50103,20104,9023.642.853106,09%0
15.06.2024GARAN105,70108,50103,20104,9023.642.853106,09%0
14.06.2024GARAN105,70108,50103,20104,9023.642.850106,09%1.85
13.06.2024GARAN104,00106,20102,20103,0014.295.020103,94%0
12.06.2024GARAN102,70104,30100,70103,0015.913.690102,82%0.29
11.06.2024GARAN98,25103,4098,20102,7016.620.550101,32%4.32
10.06.2024GARAN99,95100,6097,7598,4513.330.13099,22%-1.5
09.06.2024GARAN103,30104,0099,1599,9511.584.441101,30%0
08.06.2024GARAN103,30104,0099,1599,9511.584.441101,30%0
07.06.2024GARAN103,30104,0099,1599,9511.584.440101,30%-2.68
06.06.2024GARAN105,10106,50102,70102,7012.058.490104,83%-1.82
05.06.2024GARAN104,70106,40103,10104,6015.641.930104,86%0.29
04.06.2024GARAN108,60110,90103,90104,3020.963.790106,90%-3.96
03.06.2024GARAN107,30109,50104,60108,6023.553.570107,08%0.74
31.05.2024GARAN103,00110,40102,90107,8036.751.480107,42%5.07
30.05.2024GARAN100,20102,6099,90102,6020.663.250101,38%2.91
29.05.2024GARAN100,40102,0099,0099,7020.437.930100,53%-0.5
28.05.2024GARAN98,95101,1098,20100,2029.928.690100,05%1.62
27.05.2024GARAN99,50100,5098,0598,6016.870.18099,41%-0.66
24.05.2024GARAN100,40100,6098,6099,2513.146.71099,69%-0.75
23.05.2024GARAN100,10102,5099,85100,0022.484.990100,81%-0.7
22.05.2024GARAN101,20102,0099,00100,7026.984.630100,49%-0.59
21.05.2024GARAN96,25105,4096,25101,3050.085.600101,56%5.69
20.05.2024GARAN94,2597,4094,1595,8522.796.92095,80%1.81
17.05.2024GARAN88,8594,1588,7094,1531.398.37092,24%6.03
16.05.2024GARAN88,2589,3088,0588,8037.387.71088,75%1.08
15.05.2024GARAN90,3090,4586,3587,8533.720.85088,00%-2.39
14.05.2024GARAN88,1091,1587,7590,0026.296.83089,19%4.41
13.05.2024GARAN86,6587,8585,8586,2018.024.90086,67%-0.35
10.05.2024GARAN89,4089,9586,5086,5015.264.44088,47%-3.08
09.05.2024GARAN86,7589,8586,7089,2526.190.96088,75%3.78
08.05.2024GARAN86,9588,4085,1086,0013.202.46086,49%-0.98
07.05.2024GARAN84,3586,9583,1086,8524.629.41085,27%3.03
06.05.2024GARAN84,9585,5083,0584,3016.108.28084,51%-0.77
03.05.2024GARAN84,2085,3583,5084,9517.804.11084,39%1.62
02.05.2024GARAN83,1084,2082,0583,6024.252.25083,35%1.4
30.04.2024GARAN82,0584,6581,8082,4527.651.58083,04%0.61
29.04.2024GARAN81,5082,8080,2581,9519.436.87081,72%1.36
26.04.2024GARAN79,5082,1079,3080,8524.103.53080,93%2.21
25.04.2024GARAN79,9580,7077,5579,1016.495.36079,30%-0.75
24.04.2024GARAN77,1080,0077,1079,7020.996.21078,98%4.25
22.04.2024GARAN80,1080,7576,4576,4521.434.32078,17%-2.86
19.04.2024GARAN73,5578,8073,2578,7030.127.94076,31%6.35
18.04.2024GARAN74,2574,8573,5574,0019.527.23074,31%0.27
17.04.2024GARAN70,8575,0070,8573,8033.953.33073,38%4.53
16.04.2024GARAN74,3575,4070,6070,6026.419.77072,79%-5.36
15.04.2024GARAN74,1075,7073,6574,6023.868.61074,75%0
09.04.2024GARAN74,1575,3074,1574,6013.716.56074,73%0.61
08.04.2024GARAN74,5576,4574,0074,1520.752.79074,86%-0.2
05.04.2024GARAN74,6576,1572,5074,3032.337.25073,88%2.7
04.04.2024GARAN69,8573,4069,4572,3540.655.10071,74%3.95
03.04.2024GARAN70,0070,9568,9069,6020.349.14070,09%-0.71
02.04.2024GARAN69,8571,9069,5070,1035.198.18070,76%0.43
01.04.2024GARAN69,5072,9067,5569,8027.219.78069,57%1.9
29.03.2024GARAN69,7570,1568,0068,5027.774.43068,88%0.17
28.03.2024GARAN66,0469,2466,0468,3845.752.08068,15%4.08
27.03.2024GARAN65,8966,4764,7065,7025.248.14065,58%0
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?