Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5289
  • EURTRY

    35,0165
  • EURUSD

    1,0732
  • AU ONS

    2344,22

Gübre Fabrikaları T.A.Ş. ( GUBRF Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:21
145,90TL Güncel Fiyatı
% 2,03 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% -4,20 Aylık Değişim
% -5,14 Yıllık Değişim
% 102,92 TL 2 Yıllık Değişim

GUBRF Hisse Grafiği

Gubrf (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Gubrf En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (20.06.2024)143,40 147,00
Haftalık 143,40 147,00
Aylık (Son 30 gün) 139,30 175,40
Yıllık (Son 12 ay) 134,80 405,00

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Gübre Fabrikaları T.A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
145,90 TL
Açılış Fiyatı
144,90 TL
AO Fiyatı
144,69 TL
Taban Fiyatı
131,40 TL
Tavan Fiyatı
160,40 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
508.927.591,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
3.517.477 adet
Halka Açıklık Oranı
23,87%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:21
Sermaye
334.000.000,00 TL
Özsermaye
13.370.435.005,00 TL
Piyasa Değeri
48.730.600.000,00 TL
Hisse Adedi
79.748.720,05 adet
F/K
112,91
PD/DD
3.64
NK/Sermaye
-1,25
Bilanço Dönemi
2023-12
Net kar
-417.275.528,00 TL

Şirket Künyesi

Gubrf Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Gübre Fabrikaları T.A.Ş.
Adres: İstanbul Kadıköy Bora Sk. Nida Kule Göztepe İşm. No.1 K.12 (Bölüm: 42, 45) K.30-31
Telefon: 0 216 468 50 50
Faks: 0 216 407 10 11

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
Razi Petrochemical Co.%48.881,368,698,169,000 IR
Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş%100.00140,000,000 TL
Tarım Kredi Teknoloji A.Ş.%15.781,498,845 TL
Tarkim Bitki Koruma San. ve Tic. A.Ş.%30.486,400,000 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Gubrf Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
GUBRF29.07.20161,020,000,0010,00
GUBRF31.07.20151,020,000,0015,00
GUBRF30.05.20141,050,000,0020,00
GUBRF06.12.20134,000,00300,000,00
GUBRF09.01.20093,710,00271,130,00
GUBRF30.05.20081,010,000,0050,00
GUBRF30.05.20071,040,000,0022,65
GUBRF30.05.20051,050,000,0010,78
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
20.06.2024GUBRF144,90147,00143,40145,903.517.477144,69%0
19.06.2024GUBRF144,90147,00143,40145,903.517.477144,69%0
18.06.2024GUBRF144,90147,00143,40145,903.517.477144,69%0
17.06.2024GUBRF144,90147,00143,40145,903.517.477144,69%0
16.06.2024GUBRF144,90147,00143,40145,903.517.477144,69%0
15.06.2024GUBRF144,90147,00143,40145,903.517.477144,69%0
14.06.2024GUBRF144,90147,00143,40145,903.517.477144,69%2.03
13.06.2024GUBRF142,40144,70142,10143,002.569.815143,33%1.13
12.06.2024GUBRF140,80142,70139,30141,402.590.039141,00%0.43
11.06.2024GUBRF144,10144,70140,80140,803.338.699142,90%-2.15
10.06.2024GUBRF147,00148,10143,90143,902.365.265146,03%-2.38
09.06.2024GUBRF153,00153,00145,70147,402.784.055148,73%0
08.06.2024GUBRF153,00153,00145,70147,402.784.055148,73%0
07.06.2024GUBRF153,00153,00145,70147,402.784.055148,73%-1.27
06.06.2024GUBRF152,30155,00149,00149,303.597.182152,09%-1.45
05.06.2024GUBRF155,10155,50149,90151,503.430.318151,80%-1.94
04.06.2024GUBRF154,90157,80154,00154,505.385.691156,34%0.46
03.06.2024GUBRF153,00154,00150,60153,803.666.074152,35%0.99
31.05.2024GUBRF156,30157,30150,40152,304.571.507153,95%-2.06
30.05.2024GUBRF157,90158,40155,40155,502.732.408156,56%-1.52
29.05.2024GUBRF163,00164,40155,90157,904.048.285159,90%-3.01
28.05.2024GUBRF163,80166,40162,80162,803.842.784164,27%-0.37
27.05.2024GUBRF167,00167,50162,30163,404.025.782164,74%-1.63
24.05.2024GUBRF169,50171,40166,10166,105.421.317168,78%-1.72
23.05.2024GUBRF171,00175,40167,90169,0010.538.900171,43%-0.88
22.05.2024GUBRF163,20173,50160,70170,5014.538.710167,99%4.41
21.05.2024GUBRF168,00170,90161,50163,3010.350.610166,43%-2.16
20.05.2024GUBRF159,50174,20157,60166,9030.518.020167,45%5.37
17.05.2024GUBRF158,00165,40154,70158,4021.336.510161,16%5.32
16.05.2024GUBRF149,80151,30148,70150,403.109.367149,78%0.8
15.05.2024GUBRF150,40151,70148,90149,202.927.335150,09%-0.73
14.05.2024GUBRF149,00152,60148,30150,303.933.495150,48%1.08
13.05.2024GUBRF154,20155,00148,60148,703.239.829151,90%-3.25
10.05.2024GUBRF157,30158,00153,10153,703.987.846155,18%-2.04
09.05.2024GUBRF160,30161,00156,20156,903.802.651157,48%-2.06
08.05.2024GUBRF159,10163,00158,70160,206.339.918160,67%0.95
07.05.2024GUBRF158,10160,30155,60158,704.988.719157,89%0.7
06.05.2024GUBRF163,30164,00157,60157,604.787.781159,55%-3.31
03.05.2024GUBRF158,90165,50157,10163,0010.275.470162,40%2.9
02.05.2024GUBRF155,10159,40154,70158,406.728.066157,72%2.79
30.04.2024GUBRF157,40157,70153,00154,103.623.497155,10%-1.79
29.04.2024GUBRF159,60160,60155,60156,904.545.072157,17%-1.07
26.04.2024GUBRF158,50160,20156,30158,605.932.793158,35%0.7
25.04.2024GUBRF156,70165,00156,00157,509.207.520160,00%0.7
24.04.2024GUBRF157,30159,00154,40156,403.825.991156,50%0.13
22.04.2024GUBRF154,90160,50154,90156,204.537.016157,30%1.3
19.04.2024GUBRF152,50155,80151,00154,204.493.099153,48%0.39
18.04.2024GUBRF157,10158,10152,80153,603.749.925154,99%-1.79
17.04.2024GUBRF155,80164,40154,30156,408.175.497159,91%1.1
16.04.2024GUBRF158,50159,70152,80154,704.021.631155,25%-2.4
15.04.2024GUBRF154,10162,30153,20158,508.062.303158,00%1.15
09.04.2024GUBRF156,60158,00154,30156,702.450.745156,22%0.38
08.04.2024GUBRF147,60158,50147,30156,108.728.303154,01%1.1
05.04.2024GUBRF150,10156,20149,20154,406.676.505153,04%3.49
04.04.2024GUBRF148,60154,60147,60149,205.271.266150,05%1.36
03.04.2024GUBRF150,90152,20147,10147,203.708.369149,58%-2
02.04.2024GUBRF155,30156,80149,30150,203.870.505152,78%-1.57
01.04.2024GUBRF157,90158,50151,60152,604.671.135153,80%-4.09
29.03.2024GUBRF163,90164,00158,80159,105.577.612160,40%-2.39
28.03.2024GUBRF165,70177,90160,50163,0018.648.780168,91%-1.87
27.03.2024GUBRF151,60166,10148,60166,1015.038.980160,12%10
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?