Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Piyasa Verileri
  • BİST 100

    10471,32
  • USDTRY

    32,5602
  • EURTRY

    35,0584
  • EURUSD

    1,0735
  • AU ONS

    2342,74

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. ( TOASO Hisse )

Hisse Senedi Seçiniz
Son Güncelleme: 19.06.2024 07:38:11
315,50TL Güncel Fiyatı
% 6,68 Günlük Değişim
% 0,00 Haftalık Değişim
% 2,19 Aylık Değişim
% 62,02 Yıllık Değişim
% 431,79 TL 2 Yıllık Değişim

TOASO Hisse Grafiği

Toaso (Düzeltilmiş Fiyatlar)
Toaso En Düşük TL En Yüksek TL
Günlük (20.06.2024)299,00 320,00
Haftalık 299,00 320,00
Aylık (Son 30 gün) 290,25 326,00
Yıllık (Son 12 ay) 188,79 326,00

Bültenlere Abone Olun

Bulls Yatırım ile En Güncel Bilgilere İlk Siz Ulaşın! Abone Olun!

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. Şirket Kartı

Güncel Fiyatı
315,50 TL
Açılış Fiyatı
300,00 TL
AO Fiyatı
310,72 TL
Taban Fiyatı
284,00 TL
Tavan Fiyatı
347,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (TL):
1.776.220.774,00 TL
Günlük İşlem Hacmi (Lot):
5.716.402 adet
Halka Açıklık Oranı
24,11%
Veri Tarihi :
19.06.2024 07:38:11
Sermaye
500.000.000,00 TL
Özsermaye
35.740.521.000,00 TL
Piyasa Değeri
157.750.000.000,00 TL
Hisse Adedi
120.563.629,33 adet
F/K
8,53
PD/DD
4.41
NK/Sermaye
5,61
Bilanço Dönemi
2024-03
Net kar
2.806.015.872,00 TL

Şirket Künyesi

Toaso Şirket Bilgileri
Şirket Adı: Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.
Adres: Büyükdere Caddesi Tofaş Han N 145 Zincirlikuyu 34394 / İstanbul
Telefon: 0 212 275 33 90
Faks: 0 212 275 39 88

İştirakleri

İştirakİştirak Yüzdesiİştirak Tutar
FER MAS OTO TİCARET A.Ş.%100.005,500,000 TL
KOÇ FIAT KREDİ FİNANSMAN A.Ş.%100.0050,000,000 TL
KOÇ FIAT SİGORTA A.Ş.%100.005,000,000 TL

Bulls Yatırım Bültenlerine Abone Olun

İlk Bilen Siz Olun

Toaso Sermaye Artırımları ve Temettü Bilgisi

SembolTarihOranBedelliBedelsizTemettü
TOASO04.04.20241,080,000,002000,00
TOASO21.03.20231,030,000,00600,00
TOASO22.03.20221,090,000,00640,00
TOASO23.03.20211,100,000,00300,00
TOASO25.03.20201,150,000,00240,00
TOASO19.03.20191,090,000,00176,00
TOASO21.03.20181,060,000,00160,00
TOASO03.04.20171,030,000,0070,00
TOASO07.04.20161,030,000,0073,00
TOASO03.04.20151,060,000,0097,00
TOASO04.04.20141,050,000,0065,00
TOASO05.04.20131,080,000,0096,00
TOASO06.04.20121,070,000,0050,00
TOASO07.04.20111,060,000,0050,00
TOASO05.04.20101,050,000,0026,00
TOASO13.04.20091,040,000,007,20
TOASO12.05.20081,040,000,0018,00
TOASO14.05.20071,020,000,0012,00
TOASO15.05.20061,020,000,0010,00
TOASO18.07.20051,110,0011,110,00
TOASO02.05.20051,040,000,006,67
* Düzeltilmiş Fiyatlar
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
TarihSembolAçılışEn YüksekEn DüşükKapanışİşlem LotAğırlıklı OrtalamaDeğişim
20.06.2024TOASO300,00320,00299,00315,505.716.402310,72%0
19.06.2024TOASO300,00320,00299,00315,505.716.402310,72%0
18.06.2024TOASO300,00320,00299,00315,505.716.402310,72%0
17.06.2024TOASO300,00320,00299,00315,505.716.402310,72%0
16.06.2024TOASO300,00320,00299,00315,505.716.402310,72%0
15.06.2024TOASO300,00320,00299,00315,505.716.402310,72%0
14.06.2024TOASO300,00320,00299,00315,505.716.402310,72%6.68
13.06.2024TOASO295,75301,25295,50295,752.587.550297,94%0.94
12.06.2024TOASO292,50300,75290,25293,004.411.623295,25%0.34
11.06.2024TOASO293,50296,25291,50292,002.470.807293,81%-0.51
10.06.2024TOASO298,00299,25290,50293,502.739.269294,68%-0.26
09.06.2024TOASO300,00301,00292,50294,251.708.358295,71%0
08.06.2024TOASO300,00301,00292,50294,251.708.358295,71%0
07.06.2024TOASO300,00301,00292,50294,251.708.358295,71%-1.67
06.06.2024TOASO302,75305,25297,00299,252.049.981300,66%-1.32
05.06.2024TOASO297,00308,50294,50303,253.594.195302,39%2.02
04.06.2024TOASO304,25306,75297,00297,253.347.434302,64%-3.41
03.06.2024TOASO310,00311,50299,25307,753.653.184305,58%-0.32
31.05.2024TOASO317,50326,00308,75308,755.397.742319,00%-2.53
30.05.2024TOASO318,25319,25311,25316,752.609.930315,09%-0.08
29.05.2024TOASO317,75321,50314,00317,003.455.461318,07%-0.24
28.05.2024TOASO303,75318,75303,50317,754.686.833311,01%4.18
27.05.2024TOASO296,00307,50296,00305,004.476.115302,95%0.49
24.05.2024TOASO313,50314,00303,00303,504.518.630309,13%-3.57
23.05.2024TOASO310,00321,00307,00314,755.717.059313,94%0.96
22.05.2024TOASO298,25313,50297,00311,757.963.316305,23%4.53
21.05.2024TOASO295,75308,50292,50298,2510.018.020301,32%0.93
20.05.2024TOASO299,50300,75293,00295,504.539.431296,17%-1.5
17.05.2024TOASO286,00300,00283,00300,007.940.731291,24%4.62
16.05.2024TOASO275,25287,00274,00286,756.372.829279,33%4.56
15.05.2024TOASO272,75277,00271,00274,254.777.198274,54%0.55
14.05.2024TOASO273,75277,00270,75272,756.185.943274,40%-0.46
13.05.2024TOASO274,00276,50269,50274,006.114.358274,23%0.46
10.05.2024TOASO274,00277,75272,75272,755.708.514274,87%-0.46
09.05.2024TOASO272,25274,50271,50274,004.974.077272,99%0.64
08.05.2024TOASO275,00275,00268,00272,2510.220.280271,17%-0.73
07.05.2024TOASO272,25276,50268,75274,256.824.250272,69%0.92
06.05.2024TOASO268,50274,50266,25271,756.695.938271,39%1.78
03.05.2024TOASO279,25279,75266,75267,006.439.266272,22%-4.13
02.05.2024TOASO275,75283,75275,50278,505.397.913280,15%1.18
30.04.2024TOASO273,75281,75272,50275,258.787.387276,65%0.82
29.04.2024TOASO271,50274,00268,50273,006.819.366271,34%0.92
26.04.2024TOASO271,00274,50269,00270,505.985.272271,23%0.09
25.04.2024TOASO269,50272,00268,00270,255.203.436269,91%0.19
24.04.2024TOASO265,00270,25263,25269,756.423.178266,87%2.18
22.04.2024TOASO264,00266,50261,50264,005.286.056264,13%0.57
19.04.2024TOASO260,75265,50259,00262,505.315.145262,17%0.48
18.04.2024TOASO261,75263,50259,75261,254.133.878261,92%0.58
17.04.2024TOASO264,50271,50259,25259,756.133.198264,05%-1.52
16.04.2024TOASO264,00267,00258,00263,755.759.325262,10%-0.85
15.04.2024TOASO268,00272,00261,75266,005.247.792267,59%-0.93
09.04.2024TOASO270,50271,50268,00268,501.630.393269,59%-0.56
08.04.2024TOASO268,50274,00266,75270,004.152.915270,92%0.56
05.04.2024TOASO255,25269,25254,75268,506.390.147262,37%6.23
04.04.2024TOASO252,75258,50247,90252,756.488.979252,07%-0.88
03.04.2024TOASO254,31260,10251,99255,008.982.745256,68%0.37
02.04.2024TOASO266,36268,68253,15254,074.845.411260,77%-4.36
01.04.2024TOASO259,17266,13256,16265,664.600.228261,65%3.43
29.03.2024TOASO253,61258,48252,45256,864.009.749255,16%1.56
28.03.2024TOASO247,12254,54246,42252,913.303.773252,22%2.54
27.03.2024TOASO246,89250,36243,41246,662.445.429247,24%-0.09
*Veriler, en az 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?