Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

 • Piyasa Verileri
 • BİST 100

  10702,44
 • USDTRY

  32,2047
 • EURTRY

  35,0101
 • EURUSD

  1,0871
 • AU ONS

  2441,48

Kullanım Koşulları

article-image

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları, www.bullsyatirim.com (“web sitesi”) adlı web sitesini kullanmanızı ve Web Sitesi’ne erişiminizi düzenlemektedir. Web Sitesi, belirli ürün ve hizmetlerle ilgili önemli açıklamalar ve bilgiler içermektedir. İşbu Web Sitesi’ne erişim sağlamakla, Kullanım Koşulları’nı, Gizlilik Politikası‘nı, Yatırımcılar İçin Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnini ve Web Sitesi’nde yer alan diğer tüm ek hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım Koşulları, Bulls Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (“BULLS Yatırım”) tarafından her zaman ve önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Bu şekilde yapılan değişiklikler, Web Sitesi’nde yayımlandıkları tarihten itibaren geçerli olurlar. Web Sitesi’ne erişim sağladığınız tarihte, Kullanım Koşulları’nın erişim tarihindeki halini kabul etmiş sayılırsınız.

Web Sitesi’nde yer alan ürün ve hizmetleri kullanmadan önce lütfen ürün hizmetlerinin bulunduğunuz ülke düzenlemelerine aykırılık içermediğinden emin olunuz. Hizmetlerimiz, yalnızca bulunduğunuz ülkenin ilgili mevzuatına aykırılık teşkil etmediği sürece kullanılabilir.

Bullsyatirim.com Hakkında Bilgi

a) Web Sitesi’nde yer alan bilgiler mevcut, kabul gören ve güvenilir kaynaklardan, üçüncü kişi içerik ve araştırmalardan doğan verilere dayanmakta olup, BULLS Yatırım tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web Sitesi’nde yer alan bilgiler, müşterilerin alım satım kararlarını destekleyecek yeterlilikte olmayabilir ve bu bilgilerin doğrulukları BULLS Yatırım tarafından garanti edilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi ve/veya manevi zarardan BULLS Yatırım sorumlu olmayacaktır.

b) Web Sitesi’nde yer alan bilgiler yalnızca bilgi amaçlı olup, yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu nedenle, sadece Web Sitesi’nde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi yerinde olmayacaktır. Web Sitesi’ne erişememekten veya Web Sitesi üzerinden gönderilen veya alınan talimat ya da tebliğin gecikmesi veya ulaşmamasından dolayı doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanacak kayıp ve zararlardan, Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir bilginin gerçeği yansıtmamasından, eksik olmasından veya bu bilgilere dayanılarak yapılacak herhangi bir işlemden doğacak her türlü maddi veya manevi zarardan, masraftan ve üçüncü kişilerin nezdinde doğabilecek her türlü zarar ve masraftan BULLS Yatırım sorumlu tutulamaz.

c) Web Sitesi’nde yer alan tüm içerik yalnızca yayımlanmış ya da belirtilen tarih itibariyle sunulmuştur. İçerik, müteakip piyasa koşulları veya diğer nedenlerle değişebilir, yer alan bilgilerin yerini yeni bilgiler alabilir.

d) Web Sitesi’nde yer alan bilgi ile BULLS Yatırım kayıtlarında kaydedilen bilgiler arasında uyumsuzluk olması durumunda, BULLS Yatırım kayıtlarında yer alan bilgiler önceliğe sahip olacaktır. BULLS Yatırım, Web Sitesi’nde görünen bilgilere dayanarak yapılan işlemler sonucunda doğabilecek hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

Telif Hakkı

Web Sitesi’nde yer alan bilgiler, Web Sitesi’nden indirilebilecek içerikler ve Web Sitesi’nde reklamı yapılacak diğer unsurlar uluslararası telif hakları ve ilgili marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir içeriğin kopyalanması, değiştirilmesi, dağıtımı veya ticari kullanımı, telif hakkı sahiplerinin izni olmadıkça yasaktır.

Üçüncü Kişi Programları

İşbu Kullanım Koşulları BULLS Yatırım ile müşteri arasında imzalanan sözleşmeye ek teşkil etmektedir. Kullanım Koşulları sözleşmenin şartlarından hiçbirini değiştiremez ve yok sayamaz.

Kullanım Koşulları Ve Anlaşmaların Geçerliliği Konusunda Müşteri Taahhütü

İşbu Kullanım Koşulları BULLS Yatırım ile Müşteri arasında imzalanan kontrata ek teşkil etmektedir. Kullanım Koşulları kontratın şartlarından hiçbirisini değiştiremez ve yok sayamaz.

Üçüncü Kişiler Tarafından Yönetilen Web Siteleri

Web Sitesi, üçüncü kişiler tarafından yönetilen web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bağlantı sağlanan web sitelerinde yer alan bilgiler BULLS Yatırım tarafından herhangi bir şekilde denetlenmemektedir. Üçüncü kişiler tarafından yönetilen web sitelerine verilen bağlantılar yalnızca bilgi amaçlı verilmiş olup, BULLS Yatırım işbu web sitelerinin içeriği ve yönetilmesi ile ilgili hiçbir sorumluluk veya mesuliyet kabul etmemektedir. BULLS Yatırım, üçüncü kişilere ait web sitelerindeki içeriğin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda hiçbir garanti vermemektedir.

Sorumluluk Reddi Ve Kısıtlaması

Yasaların izin verdiği azami ölçüde, BULLS Yatırım, kendisinden kaynaklanacak, özel, doğrudan veya dolaylı zararlardan dolayı (kar kaybı, ticaret zararı ya da Web Sitesi’nin ve üçüncü kişilere ait içeriğin kullanımı veya kullanılmaması, zorluk veya gecikme de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere) sorumlu tutulamayacaktır. Bu durum, BULLS Yatırım’ın bu gibi zarar veya kayıplar konusunda uyarılmış olması halinde dahi geçerlidir.

BULLS Yatırım, ilgili mevzuatta aksi öngörülmediği takdirde, kendisinin doğrudan sebebiyet vermediği hallerden dolayı uğranılacak zararlardan size veya bir üçüncü kişiye karşı sorumlu olmayacaktır. Bu, elektronik veya mekanik gereçlerin veya iletişim hatlarının arızası (telefon hatları, kablo ve internet dahil), izinsiz giriş, virüs, hırsızlık, operatör hataları, aşırı yada olağanüstü hava koşulları (sel, deprem veya diğer doğal afetler dahil), yangın, savaş, isyan, terör olayı, ayaklanma, iş anlaşmazlığı ve diğer iş problemleri, kaza, acil durum ya da hükümet tasarrufu konularını da içermektedir.

Tazminat

Web Sitesi’ni kullanımınızın bir koşulu olarak BULLS Yatırım ve üçüncü kişi içerik sağlayıcılarını, Web Sitesi’ni kullanımınızdan kaynaklanan ya da bu Kullanım Koşulları’nı ihlal etmenizden doğacak tüm tazminat talebi, zarar, sorumluluk, maliyetler ve giderlerden (avukatlık masrafları da dahil ve bununla sınırlı olmamak koşulu ile) muaf tutmayı kabul etmektesiniz.

Güvenlik ve Şifre

Güvenlik şifrenizi ve hesabınızın gizliliğini korumaktan ve bunun sonucunda doğabilecek herhangi bir suistimalden tamamıyla siz sorumlusunuzdur. Bu sebeple, başkalarının şifrenize erişemeyeceğini ve hesabınızı kullanamayacağını güvence altına almalısınız. Personelimiz size hiçbir zaman şifrenizi sormayacaktır. Hesabınızı kimseye devredemez veya kimseyle paylaşamazsınız. Böyle durumlarda hesabınızı kapatma hakkımızı saklı tutmaktayız.

Kullanımın Sona Erdirilmesi

Kullanım Koşullarının ihlali sebebiyle Web Sitesi’nin tümüne ya da belirli kısımlarına erişiminizi size herhangi bir bildirim yapmaksızın durdurabiliriz. Herhangi bir sahtecilik, kötüye kullanım ve yasadışı aktivite, Web Sitesi ile ilişkinizin kesilmesine veya yasal işlem başlatılmasına sebep olabilir.

Web Sitesi kullanımınızın sona erdirilmesi veya askıya alınmasının akabinde hesabınızı ve Web Sitesi’nde bulunan tüm kişisel dosyalarınızı derhal yok etme hakkımız saklıdır. Kullanımınızın sona erdirilmesi ya da askıya alınmasından doğacak olan zararlardan BULLS Yatırım sorumlu olmayacaktır.

Bulls Yatırım Asistan

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?